• Informacje na temat:

  fryzura rachel green

Artykuły na temat: fryzura rachel green
 • Fryzura a la Rachel - totalna klapa?

  W połowie lat 90. kobiecym światem zawładnęły dwie rzeczy: serial "Przyjaciele" i słynna fryzura a la Rachel Green.

 • Jennifer Aniston jako striptizerka?!

  Jennifer Aniston, czyli Rachel Green z serialu "Przyjaciele", postanowiła zadbać o swoją figurę zanim w swoim najnowszym filmie wcieliła się w... striptizerkę! W jednym z wywiadów zdradziła, że dieta była zabójcza.

 • Jennifer Aniston

  Sławę zdobyła poprzez rolę Rachel Green w sitcomie "Przyjaciele", za którą wyróżniona została Emmy i Złotym Globem. Występowała w wielu hollywoodzkich produkcjach, głównie komediach. Popularność Przyjaciół znacznie przerosła oczekiwania producentów i zdobyła popularność i kultowy status na całym świecie. Fryzura jaką nosiła Aniston w pierwszych częściach sitcomu otrzymała nazwę "Rachel's cut...

 • Ostry dyżur

  ...ją z powrotem. Al dostaje nową pracę i wyjeżdża do Atlanty, Jeanie zostaje w Chicago. Doktor Ellis West z Synergix przeprowadza swoje biuro do szpitala. Green nie ma czasu zająć się córką i prosi Cynthię o pomoc. Przy okazji Cynthia pozwala Rachel (Yvonne Zima) pójść do fryzjera i zmienić fryzurę. Weaver i Ross znów się kłócą. Jeden z pacjentów, Dwayne Jackson (Hill Harper), domaga się silnych...

 • Najbrzydsza serialowa fryzura

  W połowie lat 90. kobiecym światem zawładnęły dwie rzeczy: serial "Przyjaciele" i słynna fryzura a la Rachel Green. Dziś jej właścicielka, Jennifer Aniston, nie najlepiej wspomina to mistrzowskie cięcie.

 • Aniston ma krótkie włosy

  To był impuls. Jennifer Aniston zobaczyła w telewizji krótką fryzurę, zrobiła zdjęcie i wysłała do swojego stylisty. Dwa dni później sama pozbyła się swoich długich włosów i... nie żałuje.

 • Jennifer Aniston: Najbardziej wyczesana!

  Jennifer Aniston (37 l., "Wykolejony" ) ponownie zwyciężyła w rankingu na najlepiej uczesaną gwiazdę. Tym razem aktorka pokonała nawet Jessikę Simpson i Jessikę Albę.

 • Jennifer Aniston na specjalnej diecie

  Jedna z najbardziej znanych aktorek Hollywood Jennifer Aniston postanowiła zadbać o swoją figurę przed tym, jak przed kamerą zagrała... striptizerkę. W jednym z wywiadów zdradziła, że dieta była zabójcza.