• Informacje na temat:

  fryzurki krótkie

Artykuły na temat: fryzurki krótkie
 • Karolina Malinowska w krótkiej fryzurce

  Najpierw zmiana koloru, a teraz radykalne cięcie - Karolina Malinowska (30 l.) długo pracowała nad nowym wizerunkiem. Jak wam się podoba efekt końcowy?

 • Williams ścięła włosy. Wygląda lepiej?

  Jak wam się podoba Dorota Williams w krótkiej fryzurce?

 • "Biorą mnie za lesbijkę"

  ..."Na początku dziennikarze pytali mnie, czy krótkie włosy są jakąś manifestacją, czy to oznacza, że robię coming out" - przyznaje 22-letnia aktorka. "Uświadomiłam sobie, jak każdy widzi mnie inaczej. Jedni byli olśnieni tą zmianą, inni myśleli, że postradałam zmysły" - tłumaczy. Krótko po wizycie u fryzjera żaliła się w wywiadzie telewizyjnym, że w krótkich włosach nie podoba się chłopakom...

 • Mucha zapłaciła dwa tysiące za włosy

  Do tej pory Ania Mucha (30 l.) wolała krótkie, wygodne fryzurki; przez wiele lat obcinała się na tzw. chłopaka, a w "You Can Dance" nosiła włosy sięgające ramion. Ostatnio jednak aktorka zapragnęła zmiany i postanowiła poddać się kilkugodzinnemu zabiegowi przedłużania włosów. Na konferencji prasowej Miss Polski 29 czerwca mogliśmy już zobaczyć jej nową fryzurę. Jak dowiedział się "Super Express...

 • Otylia wyprowadziła się do Madrytu

  Tam pod czujnym okiem Bartosza Kizierowskiego, wcześniej kolegi z reprezentacji, a obecnie trenera, Otylia Jędrzejczak (28 l.) szlifuje pływacką formę. Gdy ostatnio wpadła na chwilę do kraju, by swą obecnością uświetnić targi sportowe w Kielcach, fani z trudem rozpoznali w niej dawną Otylkę. Bo zamiast krótkiej jasnej czupryny, zaprezentowała półdługą ciemną fryzurkę. Okazało się jednak...

 • "Debiut aktorski mam już dawno za sobą, zagrałam przecież w serial u Na Wspólnej , więc rola w Pierwszej miłości to dla mnie nie pierwszyzna" - śmieje się Marta "Mandaryna" Wiśniewska (27 lat). Wokalistka zagra w serialu... aktorkę.

 • La Roux na Selector Festival!

  Pierwszą gwiazdą Selector Festival, który odbędzie się w dniach 3-4 czerwca na krakowskich Błoniach, będzie brytyjski duet La Roux.

 • Talent shows, czyli męski świat

  Tłumy kobiet na castingach, a na końcu i tak wygrywa mężczyzna. O co tu chodzi? Skąd ten seksizm jurorów i publiczności?

Wideo na temat: fryzurki krótkie
 • Turysta

  Tomas i Ebba, zamożne szwedzkie małżeństwo, jadą z dwójką dzieci w Alpy Francuskie na kilka dni na narty. Chcą spędzić sielankowe krótkie zimowe wakacje w jednym z luksusowych hoteli. Pogoda dopisuje, świeci słońce, a ośnieżone stoki narciarskie wyglądają imponująco. Gdy wszyscy jedzą lunch na tarasie restauracji, nagle prosto z gór schodzi na nich lawina. Ebba instynktownie chroni swoje dzieci, Tomas natomiast zabiera telefon i ucieka. Nikomu nic się nie stało, ale po czymś takim trudno żyć...

 • Rio, I Love You

  Najnowszy film z cyklu "Miasta miłości" ("Zakochany Paryż", "Zakochany Nowy Jork"). Seria dziesięciu krótkich nowelek różnych reżyserów, które łączy miejsce rozgrywania akcji - brazylijskie Rio de Janeiro.

 • Schronienie

  Mousse (Isabelle Carré) i Louis (Melvil Poupaud) są młodzi, piękni, bogaci i zakochani. Sielankę zakłócają jednak narkotyki, które w krótkim czasie zawładnęły ich życiem. Pewnego dnia para przedawkowała i Louis zmarł. Mousse żyje dalej, odkrywając wkrótce, że jest w ciąży. Na tę wieść ucieka jak najdalej od Paryża. Parę miesięcy później jej "schronienie" odkrywa brat zmarłego.