• Informacje na temat:

  fryzury dziecięce dziewczynki

Artykuły na temat: fryzury dziecięce dziewczynki
 • Przyjaciele byli zszokowani

  ...normalna praca. Dla dziewczynki nie było przerażające ścięcie włosów do roli? - To tylko włosy (śmiech). Bardziej chyba zszokowani byli moi przyjaciele, niż ja. Zresztą kiedyś już miałam podobną fryzurę...

 • Rówieśnicy maltretowali Sandrę Bullock

  ...znaleźć miejsca - wspomina. - Nie byłam akceptowana, czułam się inna, dziwna. Miałam złe ubrania, złą fryzurę, zły akcent... Jedynym promykiem słońca były dla niej próby dziecięcego chóru w Teatrze...

 • "Gra o tron": Przyjaciele byli zszokowani

  - W tym sezonie czeka widzów mnóstwo zwrotów akcji, w których niemały udział będzie miała Arya Stark - mówi Maisie Williams, młoda aktorka, której niestraszna też brutalność w serialu "Gra o tron".

Wideo na temat: fryzury dziecięce dziewczynki
 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.

 • Dziewczynka w trampkach

  Wadjda ma 10 lat i mieszka w Rijadzie. W szkole uchodzi za buntowniczkę, ponieważ chodzi w porysowanych długopisem trampkach i próbuje bawić się z chłopcami. Jej największym marzeniem jest rower. Niestety, w Arabii Saudyjskiej kobiety nie mogą prowadzić samochodów, zaś dziewczynkom nie wypada jeździć na rowerze – ma to jakoby zagrażać ich cnotliwości. Aby zdobyć pieniądze na upragniony rower i przekonać dorosłych o swojej pobożności, Wadjda postanawia wziąć udział w konkursie recytacji Koranu.

 • Była sobie dziewczynka

  Charleen, błyskotliwa i zbuntowana piętnastolatka, zagorzała fanka Kurta Cobaina, zastanawia się, dlaczego "dojrzewanie" musi być takie skomplikowane. Pewnego dnia, pod wpływem emocji, decyduje się zabić. Na szczęście ponosi porażkę, a z czasem odkrywa, jak wiele radości można czerpać z życia i miłości!