• Informacje na temat:

  fryzury halle berry

Artykuły na temat: fryzury halle berry
 • Ana De Armas: nowa dziewczyna Bonda walczy z pryszczami

  ...zapowiedzi ma to być ostatnia część, w której zobaczymy Daniela Craiga. Czas pokaże, czy Ana De Armas sprawdzi się w tej roli i dorówna wcześniejszym partnerkom Agenta 007 takim, jak: Halle Berry, Bérénice(...), przechadzała się ulicami ze swoim pieskiem. Po czym bez pośpiechu wsiadła do samochodu. Na czerwonym dywanie zawsze prezentuje się nienagannie. Tym razem miejsce perfekcyjnego makijażu i fryzury zajęła...

 • Halle Berry znów "chłopczycą"

  Halle Berry postanowiła zrobić sobie na 46. urodziny prezent i wróciła... do swojej starej fryzury. Od roku nie obcinała włosów, a teraz znowu wybrała image "na chłopaka". To właśnie dzięki takiemu wyglądowi podbiła parę lat temu świat.

 • Halle Berry uhonorowana

  Amerykańska aktorka Halle Berry i piosenkarka Chaka Khan znalazły się pośród laureatów BET Honours. Wyróżnienia przyznawane są wiodącym Afroamerykanom za ich dotychczasowe osiągnięcia, nie tylko na polu zawodowym.

 • Być jak Rooney Mara

  Rooney Mara to nie tylko wschodząca gwiazda kina, ale także przyszła ikona stylu. Gwiazda "Dziewczyny z tatuażem" wytypowana została przez modowy dziennik "WWD" na "trendsetterkę 2012 roku". Warto śledzić też styl Azealii Banks i Shailene Woodley.

Wideo na temat: fryzury halle berry
 • Nowa fryzura Halle Berry

  Ciężarna aktorka Halle Berry na zakupach w Hollywood z chłopakiem Gabrielem Aubreyem 27 stycznia.