• Informacje na temat:

  fryzury i kolory dla wlosow kreconych

Artykuły na temat: fryzury i kolory dla wlosow kreconych
 • "Gra o tron" w liczbach

  Już w poniedziałek, 15 kwietnia, odbędzie się premiera finałowego sezonu "Gry o tron". W całą produkcję serialu zaangażowane były tysiące ludzi, do produkcji scenografii wykorzystano wiele tysięcy kilogramów i kilometrów materiałów. Specjalnie dla was przygotowaliśmy garść ciekawostek dotyczących serialu.

 • Ognista brunetka z charakterem

  ...- Uroda wcale nie jest dla mnie najważniejsza - twierdzi aktorka, dodając pół żartem, pół serio: - Ładne ciało to za mało! Agnieszka Włodarczyk po raz pierwszy wystąpiła w filmie, gdy miała 16 lat(...). - Jestem blondynką z charakterem - śmiała się, po czym ufarbowała włosy i przeistoczyła się w ognistą brunetkę... z charakterem! Włosy zawsze były dla Agnieszki bardzo ważne. - Staram się bardzo o nie...

 • Czerwone włosy Gruszki

  Wyjaśniła się tajemnica intensywnie czerwonego koloru włosów Karoliny Gruszki, które aktorka zaprezentowała podczas gdańskiej premiery filmu Davida Lyncha "Inland Empire" .

 • Kożuchowska kobietą fatalną?

  "Kobiety fatalne są kręcące dla facetów" - powiedziała Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z RMF FM. Czy jej bohaterka w serial u "Teraz albo nigdy!" okaże się femme fatale?

 • Rozbieramy Jennifer Aniston!

  Fryzura, którą naśladują miliony kobiet; najbardziej kształtne i gładkie nogi w Hollywood; figura, jakiej pozazdrościć mogą jej o wiele młodsze koleżanki. Aby uchwycić fenomen popularności Jennifer Aniston, trzeba ją rozebrać od stóp do głów!

 • Miłosny zawrót głowy

  Zakochani ulegają rozkosznemu złudzeniu, że znają osobę, którą darzą miłością. A to nie jest prawda. Kochamy obraz osoby, jaki sobie w umyśle wytwarzamy, i ten obraz rzutujemy na obiekt uczucia. Stan zakochania to gra złudzeń. Chyba nikt nie pokazał tego lepiej niż Alfred Hitchcock w "Zawrocie głowy".

 • "Życie i miłość to jedno"

  Kanadyjska wokalistka Alanis Morissette jest w czołówce światowej sceny muzycznej od niemal dekady. Pierwszy kontrakt nagraniowy podpisała już w wieku 14 lat, jednak jej pierwszy album, wydany poza Kanadą, ukazał się dopiero 7 lat później. Płyta "Jagged Little Pill" osiągnęła oszałamiający sukces, rozchodząc się w wielomilionowym nakładzie. Kolejne krążki - "Supposed Former Infatuation Junkie" (1998) i "Alanis Unplugged" (1999) - nie sprzedawały się już tak dobrze, ale pozwoliły Alanis na...