• Informacje na temat:

  fryzury intymne

Artykuły na temat: fryzury intymne
 • Kasia Warnke (40 l.) i Piotr Stramowski (30 l.) wiedzą, jak zwrócić na siebie uwagę. Uwielbiają szokować. Co na ten temat ma do powiedzenia seksuolog?

 • "Coś za mną chodzi": Zapomnijcie o seksie, alkoholu i narkotykach

  Chcecie dożyć napisów końcowych, zapomnijcie o seksie, alkoholu i narkotykach - radził nastolatkom Wes Craven. Na nic zdały się słowa Mistrza. Dwie dekady od premiery "Krzyku" młodzież w horrorach to wciąż gatunek... skazany na wyginięcie. Wchodzący na ekrany w piątek 13 marca "Coś za mną chodzi" wkrótce dopisze w tym temacie nowy, krwawy rozdział.

 • Wakacje Ohme i Węglarczyka

  W Klifie okazało się, że pan Bartosz jest nie tylko znakomitym dziennikarzem, ale też równie utalentowanym modowym stylistą. To on od początku pomagał pani Małgosi dobrać odpowiedni do jej fryzury...

 • Feministka i lesbijka

  Iza Kuna, przyjmując propozycję zagrania Klary Rojek, musiała się zgodzić nie tylko na ufarbowanie włosów na czerwono, ale także na zagranie intymnych scen z Magdaleną Boczarską. Najnowsza komedia Koneckiego i Saramonowicza "Idealny facet dla mojej dziewczyny" trafi do kin 30 stycznia.

 • Glee-donna

  ...dowiedzieliśmy się, dlaczego Sue wciąż kpiła sobie z fryzury Will'a. Okazało się, że w młodości wybieliła swoje włosy domowymi chemikaliami. Zazdrości panu Schuester jego zdrowej i ładnej fryzury. Wserialu nie zabrakło oczywiście śmiesznych i romantycznych wątków. Bohaterowie wykonując wspólnie piosenkę pod tytułem "Like a Virgin" byli w sytuacji intymnej. Scena ta idealnie została dopasowana do słów...

 • "Salonowe rewolucje" nowością Polsat Cafe

  Magda Gessler poprowadzi rewolucje w kuchni, za to słynny stylista fryzur polskich gwiazd Leszek Czajka będzie wprowadzał zmiany w salonach fryzjerskich. "Salonowe rewolucje" - to jedna z nowości, jakie na wiosnę przygotowała stacja Polsat Cafe.

 • Pijana Gwyneth Paltrow o "waginach"

  Gwyneth Paltrow nie ustaje w staraniach o kolejne nagłówki plotkarskich serwisów. Będąc gościem w programie Ellen DeGeneres gwiazda przyznała się do hołdowania szykowi lat 70. w okolicach intymnych, kilka dni później w trakcie radiowego wywiadu wzniosła toast za... "bezwłose waginy". Do tego była pijana.

 • "Katastrofa" Gwyneth Paltrow

  "Katastrofa" - tak swój występ w odważnej sukni Antonio Berardiego na premierze filmu "Iron Man 3" oceniła Gwyneth Paltrow.

 • Wokalistka twierdzi, że media urządziły na nią nagonkę.

 • Marilyn Monroe: Jaka była?

  "Nie przeszkadza mi to, że muszę być olśniewająca i pełna erotyzmu, ale wszystko, co się z tym wiąże, może stać się ciężarem" - wyznała przed laty Marilyn Monroe. Była symbolem seksu, choć marzyła, żeby ludzie widzieli w niej coś więcej. W niedzielę, 5 sierpnia, mija 50 lat od jej tragicznej śmierci.