• Informacje na temat:

  fryzury magdy

Artykuły na temat: fryzury magdy
 • Magda Schejbal zaskoczyła nową fryzurą!

  Magda Schejbal (37 l.) jest jedną z aktorek, które zobaczymy w spektaklu "Nad Czarnym Jeziorem", na deskach Teatru Ateneum. Jego premiera odbędzie się pod koniec stycznia. Podczas próby medialnej gwiazda zaprezentowała się w zupełnie nowej fryzurze. Jako że jeszcze niedawno jej włosy były o wiele krótsze, można się domyślać, że zdecydowała się na doczepy bądź perukę. Jak Wam się podoba w takim wydaniu? Powinna zapuścić włosy?

 • Kiedy Magda Gessler czuje się zagubiona?

  Magda Gessler działa na najwyższych obrotach. Wystarczają jej trzy godziny snu, nie wie co to zmęczenie i uwielbia pracować. Znana restauratorka stara się żyć jak najaktywniej, tak, aby każdy dzień był wyjątkowy. W czasie wolnym zdarza jej się tęsknić za pracą.

 • Magda Gessler zaskoczyła fryzurą! "Dredy i bałagan na głowie"

  Magda Gessler (65 l.) kolejny raz pokazała się w "naturalnym" wydaniu. Widok restauratorki bez burzy loków wciąż jest dla wielu szokujący...

 • Magda Gessler ma siostrę bliźniaczkę

  W stacji telewizyjnej Łubu Dubu TV można ostatnio zauważyć tajemniczą postać, przemykającą po korytarzach z charakterystyczną lekkością. Obserwatorzy donoszą, że owa dama jest uderzająco podobna do znanej restauratorki Magdy Gessler. Czyżby baronessa polskiej kuchni miała sobowtóra?

 • Magda Gessler w nowej fryzurze poruszyła fanów! "W końcu bez doczepów"

  ...inna kobieta" - kpili niektórzy.  Były jednak i takie osoby, którym naturalny wygląd Magdy przypadł do gustu. "Odmładzają Cię takie lekkie fale na włosach. Podoba mi się", "Super w tych falach, dużo lepiej niż w lokach i mocnym makijażu. Zmiana fryzury koniecznie!", "Teraz jest dużo młodziej", "Śliczne takie delikatne fale. Proszę przy takiej fryzurze pozostać, szalenie odmładza"  - zachwalali...

 • Pamiętacie Magdę Masny?

  Znana z programu "Koło fortuny" Magda Masny opowiada o tym, jak wyglądało jej życie po zakończeniu popularnego w latach 90. programu.

 • Myśleliście, że widzieliście już wszystko? Oto Magda Gessler w prostych włosach!

  Bez wątpienia znakiem rozpoznawczym Magdy Gessler (64 l.) są jej bujne kręcone włosy w kolorze blond. Okazuje się jednak, że słynna restauratorka nie zawsze tak wyglądała. Zdjęcie opublikowane w sieci robi furorę...

 • "Salonowe rewolucje" nowością Polsat Cafe

  Magda Gessler poprowadzi rewolucje w kuchni, za to słynny stylista fryzur polskich gwiazd Leszek Czajka będzie wprowadzał zmiany w salonach fryzjerskich. "Salonowe rewolucje" - to jedna z nowości, jakie na wiosnę przygotowała stacja Polsat Cafe.

 • Nowa fryzura Magdaleny Lamparskiej. Aktorka zdecydowała się na ostre cięcie!

  ...fryzury Magdaleny Lamparskiej jest zdecydowanie na plus. "Odważnie, ale pięknie", "Odjęło kilka lat", "Pani Magdo, cudownie Pani wygląda" pisali zachwyceni internauci.  Nie zabrakło również komplementów...

 • Dla kogo Telekamery?

  Katarzyna Zielińska czy Małgorzata Kożuchowska? Tomasz Karolak czy Paweł Małaszyński? Magda Gessler czy Krzysztof Ibisz? Już 11 marca wielka gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia"!

Zdjęcia na temat: fryzury magdy
Wideo na temat: fryzury magdy
 • Mielcarz rozżalona: Ludzie odwrócili się ode mnie, gdy zmieniłam fryzurę

  Magda Mielcarz przyznaje, że gdy zaprezentowała na warszawskich salonach nową fryzurę, ludzie zaczęli się od niej odwracać. "Bardzo dużo osób obserwujących mnie na Instagramie zrobiło unfollow, więc pomyślałam: wow, zmieniłam włosy i jest unfollow?" - mówi zaskoczona celebrytka. (przeAmbitni.pl/x-news)