• Informacje na temat:

  fryzury na wesela

Artykuły na temat: fryzury na wesela
 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras szczęśliwi. Wielki dzień tuż-tuż!

  ...kosztowały ją przygotowania do wesela z Andrzejem Pietrasem. Był 1973 r., ona właśnie skończyła liceum, stawiała pierwsze kroki na estradzie i postanowiła zacząć dorosłe życie u boku ukochanego(...) pomysł na siebie, moje stroje, fryzury, makijaż - opowiedziała w jednym z wywiadów wokalistka Bajmu.  Obecnie do zmiany stanu cywilnego szykuje się młodsza córka gwiazdy - Agata - a troskliwa matka...

 • Izabela Janachowska poprowadzi ślubny reality-show w TVN Style!

  Jesienią na antenie TVN Style pojawi się nowy program, ślubny reality-show z Izabelą Janachowską, wielokrotną Mistrzynią Polski w tańcu, modelką, obecnie prowadzącą popularny blog ślubny Wedding-dream, na którym dzieli się ciekawymi poradami i inspiracjami ślubnymi.

 • Martyna zwierza się księdzu z rozterek. Żałuje, że poszła z Wojtkiem na wesele koleżanki. Obawia się, że chłopak oczekuje od niej czegoś więcej niż przyjaźni....

 • Krzysztof Krauze: Prawdziwe historie

  "Gry uliczne", "Dług", "Mój Nikifor", "Plac Zbawiciela" - każdy film Krzysztofa Krauzego nie tylko zdobywał prestiżowe wyróżnienia, lecz także prowokował ważną społeczną debatę. Dziś, w wigilię, dotarła do nas informacja o śmierci reżysera.

 • Borys Szyc i Justyna Nagłowska szykują się do ślubu! Nie posiadają się ze szczęścia!

  ...temat wesela. Niestety, plany ślubne są ściśle tajne, a para jedynie tajemniczo uśmiecha się słysząc pytania o ten wyjątkowy dla nich dzień. Z pewnością będzie to ceremonia rodzinna i kameralna...

 • Agnieszka Popielewicz organizuje imprezę ślubną

  Prezenterka Agnieszka Popielewicz odnalazła się w branży ślubnej! Organizuje imprezę "Wedding Show Powiedzmy TAK!", którą poprowadzi już 26 października w Warszawie. "Coraz popularniejsze stają się listy ślubnych prezentów" - zdradza dziennikarka.

 • Izabela Janachowska krytykuje suknię ślubną Meghan Markle. Aż tak źle?

  19 maja Meghan Markle (36 l.) została żoną księcia Harry'ego (33 l.). Ślubna kreacja panny młodej budzi dość skrajne emocje. Jednym podoba się jej prostota, a innym suknia wydaje się zbyt minimalistyczna. Swoje zdanie wyraziła m.in. Izabela Janachowska (31 l.). Skupiła się nie tylko na stroju księżnej, ale także jej fryzurze i makijażu.

 • Nominowane makijaże i fryzury

  Ogłoszono nominacje do kolejnej nagrody wyróżniającej przedstawicieli poszczególnych filmowych grup zawodowych. Tym razem Gildia Charakteryzatorów i Stylistów Fryzur (Hollywood Makeup Artist & Hair Stylist Guild) ogłosiła nominowanych do swojej nagrody, która zostanie przyznana po raz czwarty. W walce o wyróżnienia zmierzą się między innymi przeboje "Frida" , "Chicago" , "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" .

 • Stanisława Celińska: Największa strata to dzieciństwo moich dzieci

  ...impreza wymagała długiej sukni, odpowiedniej fryzury i makijażu. Stanisława wystąpiła więc w... kreacji pożyczonej od Rolskiej. Długiej, zbyt długiej, ponieważ musiała ją przewiązać w pasie szarfą...

 • Makijaż "Władcy Pierścieni"

  Obraz "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" otrzymał aż trzy wyróżnienia od Gildii Charakteryzatorów i Stylistów Fryzur (Hollywood Makeup Artist & Hair Stylist Guild). Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w poniedziałek, 17 lutego. Gildia uhonorowała również filmy "Frida" oraz "Chicago" .