• Informacje na temat:

  fryzury na wesele

Artykuły na temat: fryzury na wesele
 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras szczęśliwi. Wielki dzień tuż-tuż!

  Choć Beata Kozidrak (57 l.) i Andrzej Pietras (63 l.) są rozwiedzeni, łączy ich troska o córki. Wspierają obie, ale o młodszej – Agacie (24 l.) – myślą teraz bezustannie. Chcą zorganizować jej wyjątkowe wesele. To kolejny ślub w rodzinie. Wcześniej za mąż wyszła starsza z córek.

 • Izabela Janachowska poprowadzi ślubny reality-show w TVN Style!

  Jesienią na antenie TVN Style pojawi się nowy program, ślubny reality-show z Izabelą Janachowską, wielokrotną Mistrzynią Polski w tańcu, modelką, obecnie prowadzącą popularny blog ślubny Wedding-dream, na którym dzieli się ciekawymi poradami i inspiracjami ślubnymi.

 • Martyna zwierza się księdzu z rozterek. Żałuje, że poszła z Wojtkiem na wesele koleżanki. Obawia się, że chłopak oczekuje od niej czegoś więcej niż przyjaźni....

 • Agnieszka Popielewicz organizuje imprezę ślubną

  Prezenterka Agnieszka Popielewicz odnalazła się w branży ślubnej! Organizuje imprezę "Wedding Show Powiedzmy TAK!", którą poprowadzi już 26 października w Warszawie. "Coraz popularniejsze stają się listy ślubnych prezentów" - zdradza dziennikarka.

 • Borys Szyc i Justyna Nagłowska szykują się do ślubu! Nie posiadają się ze szczęścia!

  Wygląda na to, że Borys Szyc (40 l.) w końcu znalazł szczęście w miłości. Od dłuższego czasu u jego boku widzimy Justynę Nagłowską, blogerkę i początkującą celebrytkę. Czy para niedługo stanie na ślubnym kobiercu?

 • Krzysztof Krauze: Prawdziwe historie

  "Gry uliczne", "Dług", "Mój Nikifor", "Plac Zbawiciela" - każdy film Krzysztofa Krauzego nie tylko zdobywał prestiżowe wyróżnienia, lecz także prowokował ważną społeczną debatę. Dziś, w wigilię, dotarła do nas informacja o śmierci reżysera.

 • Izabela Janachowska krytykuje suknię ślubną Meghan Markle. Aż tak źle?

  Izabela Janachowska prowadzi programy telewizyjne o tematyce ślubnej. Pomaga młodym parom przygotować ślub i wesele, ponadto służy też radą przy wyborze sukni ślubnej.  Zajmuje się tym od dawna, zatem można powiedzieć, że jest ekspertką w tym temacie. Swoim fachowym okiem oceniła stylizację ślubną Meghan Markle.  Kreację zaprojektowała Clare Waight Keller z domu mody Givenchy. Suknia była...

 • Nominowane makijaże i fryzury

  Ogłoszono nominacje do kolejnej nagrody wyróżniającej przedstawicieli poszczególnych filmowych grup zawodowych. Tym razem Gildia Charakteryzatorów i Stylistów Fryzur (Hollywood Makeup Artist & Hair Stylist Guild) ogłosiła nominowanych do swojej nagrody, która zostanie przyznana po raz czwarty. W walce o wyróżnienia zmierzą się między innymi przeboje "Frida" , "Chicago" , "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" .

 • Stanisława Celińska: Największa strata to dzieciństwo moich dzieci

  ...impreza wymagała długiej sukni, odpowiedniej fryzury i makijażu. Stanisława wystąpiła więc w... kreacji pożyczonej od Rolskiej. Długiej, zbyt długiej, ponieważ musiała ją przewiązać w pasie szarfą(...) Andrzeja Mrowca. Jak "ptak wierzy w słońca ciepły płomień", tak i aktorka uwierzyła w miłość, małżeństwo i rodzinę. Spotkali się, gdy miała 25 lat, podczas pracy nad "Weselem" w reżyserii Lidii Zamkow...

 • Makijaż "Władcy Pierścieni"

  Obraz "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" otrzymał aż trzy wyróżnienia od Gildii Charakteryzatorów i Stylistów Fryzur (Hollywood Makeup Artist & Hair Stylist Guild). Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w poniedziałek, 17 lutego. Gildia uhonorowała również filmy "Frida" oraz "Chicago" .