• Informacje na temat:

  fryzury na włosach kręconych

Artykuły na temat: fryzury na włosach kręconych
 • Marcjanna Lelek zmieniła fryzurę! Co za szalona metamorfoza!

  Marcjanna Lelek (23 l.) od lat gra w serialu „M jak miłość” i za tę rolę fani ją pokochali. Poznali ją jako blondynkę o kręconych włosach, ale teraz gwiazdka postanowiła zerwać z tym wizerunkiem i całkowicie zmieniła fryzurę!

 • Czerwone włosy Gruszki

  Wyjaśniła się tajemnica intensywnie czerwonego koloru włosów Karoliny Gruszki, które aktorka zaprezentowała podczas gdańskiej premiery filmu Davida Lyncha "Inland Empire" .

 • Sylwia Gliwa pochwaliła się nowym kolorem włosów!

  Sylwia Gliwa (40 l.) pokazała na Instagramie swoją metamorfozę.

 • Prywatnie zostaję blondynką

  "Zawsze kombinuję jak postać ma wyglądać, jak podkreślić jej cechy za pomocą stroju czy fryzury. Na planie Teraz albo nigdy ekipa zastanawiała się, co teraz Kożuchowska zrobi z tymi ciemnymi włosami w M jak miłość " - opowiada Małgorzata Kożuchowska i dodaje: "Prywatnie jednak na razie zostaję blondynką".

 • Valentina Petrenko i jej fryzura. Jak u Krzysztofa Rutkowskiego!

  Charakterystyczna fryzura Krzysztofa Rutkowskiego (57 l.) to jego znak rozpoznawczy. Podobnie jest w przypadku rosyjskiej polityk. Valentina Petrenko (62 l.) decyduje się na bardzo oryginalne uczesanie, które nieco przypomina to polskiego "detektywa". Rosjanka wygrywa jednak w pojedynku na gęstość włosów. W 2015 roku w wywiadzie dla rosyjskiego radia tłumaczyła, w jaki sposób się tak czesze. "Mam kręcone włosy, podpinam je do góry kilkoma spinkami, to wszystko" - opowiadała. Jak wam się...

 • Keira Knightley w ogniu

  Dziewiętnastoletnia gwiazda - Keira Knightley - zaistniała w świadomości szerokiej widowni dzięki filmowi "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" . Niebawem polscy widzowie będą mogli ją podziwiać w kolejnej wysokobudżetowej, kostiumowej produkcji: wyreżyserowanej przez Antoine'a Fuqua ( "Dzień próby" ) ekranizacji legendy o Królu Arturze. W tym filmie Keira wciela się w rolę odważnej i pięknej Ginewry.

 • Meghan Markle ma poważne problemy ze swoimi włosami!

  ...swojej głowie. Księżna Sussex miała ponoć w planach zmianę fryzury w czasie ciąży. Zmiana może być jedynie kosmetyczna, bowiem protokół przewiduje jedynie proste i skromne fryzury o stonowanych kolorach...

 • Joan Collins ma słabość do peruk

  Joan Collins od trzydziestu lat ukrywa swoje naturalne włosy pod peruką. "Nie rozumiem, dlaczego ludzie kręcą nosem na widok kobiety w peruce, ale akceptują aktorki noszące treski" - mówi odtwórczyni roli Alexis w serialu "Dynastia".

 • Myśleliście, że widzieliście już wszystko? Oto Magda Gessler w prostych włosach!

  ...uczesaniu. Samozwańcza „kreatorka smaku i stylu” ma za sobą co prawda kilka epizodów, gdy zmieniała kolor włosów, jednak zmianom nigdy nie była wierna i w końcu powracała do fryzury, w której widujemy ją(...) wygląda w prostych włosach. Jeżeli was również męczyło to pytanie, poniżej znajdziecie na nie odpowiedź.

 • Rozbieramy Jennifer Aniston!

  Fryzura, którą naśladują miliony kobiet; najbardziej kształtne i gładkie nogi w Hollywood; figura, jakiej pozazdrościć mogą jej o wiele młodsze koleżanki. Aby uchwycić fenomen popularności Jennifer Aniston, trzeba ją rozebrać od stóp do głów!

Zdjęcia na temat: fryzury na włosach kręconych