• Informacje na temat:

  fryzury reese witherspoon

Artykuły na temat: fryzury reese witherspoon
 • One mają najciekawsze fryzury!

  Dotychczas uchodziła za niekwestionowaną królową... stylizacji włosów. To fryzurę a la Jennifer Aniston przez lata chciały mieć kobiety na całym świecie. Jednak w 2011 roku aktorce nie udało się obronić swojej mocnej pozycji.

 • Nie jest już najlepiej uczesaną gwiazdą

  Dotychczas uchodziła za niekwestionowaną królową... stylizacji włosów. To właśnie fryzury a la Jennifer Aniston przez lata chciały mieć kobiety na całym świecie. Jednak w 2011 roku aktorce nie udało się obronić swojej pozycji.

 • BAFTA: Brytyjskie Oscary rozdane!

  Brytyjska Akademia Filmowa (BAFTA) uhonorowała w niedzielę, 19 lutego, czterema nagrodami film "Tajemnica Brokeback Mountain" w reżyserii Anga Lee, opowiadający skomplikowaną historię uczuciowych związków dwóch kowbojów. Także polska kinematografia nareszcie odniosła sukces - "Sztuka spadania" Tomasza Bagińskiego została uznana za najlepszy krótki film animowany.

 • "Władca pierścieni" zwycięża w MTV

  Obraz "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" został uznany przez publiczność MTV za najlepszy film ubiegłego roku. W walce o nagrodę MTV Movie Awards pokonał takie przeboje, jak "Helikopter w ogniu" , "Szybcy i wściekli" , "Shrek" , "Legalna blondynka" . Wyróżnienie dla najlepszego aktora odebrał Will Smith za rolę w filmie "Ali" . Za najlepszą aktorkę publiczność MTV uznała Nicole Kidman i jej kreację w "Moulin Rouge" .