• Informacje na temat:

  fryzury sharon stone

Artykuły na temat: fryzury sharon stone
 • Gwiazdy bez makijażu. Wstydzą się tych zdjęć?

  ...dalej wyglądała pięknie.   Sharon Stone Gwiazda kultowego "Nagiego instynktu" przez wiele lat uchodziła za najpiękniejszą aktorkę Hollywood. Chociaż dzisiaj nie jest już tak popularna jak dawniej(...) wygląda zjawiskowo niezależnie od ilości makijażu na twarzy. Nawet odważna zmiana fryzury nie pozbawia jej uroku.  Zaraża swoich fanów uśmiechem i młodzieńczą energią. W naturalnej odsłonie wygląda jak...

 • Wpadki w świecie mody roku 2010

  .... I tak koniec końców za lepiej ubraną uznano drugą jurorkę "X Factor" - Danii Minogue. Corocznie wytykane są też błędy Sharon Stone. Niegdyś symbol seksu, dziś za sprawą zbyt obcisłych, skórzanych ubrań...

 • Najgorsze fryzury roku

  Koniec roku sprawia, że pojawia się wiele różnego rodzaju podsumowań mijających 12 miesięcy. Jeden z amerykańskich magazynów przygotował listę najgorszych fryzur, a "zaszczytne" pierwsze miejsce przypadło Jennifer Lopez i jej uczesaniu na kwietniowej imprezie Billboard Latin Music Awards.

 • Niebezpieczna i seksowna jak Sharon Stone

  W tym tygodniu Tiger Woods przyznał się publicznie do związku z Lindsey Vonn. Teraz czołowy golfista świata ma powody do niepokoju. Jego nowa partnerka odsłoniła niebezpieczne oblicze. Uwodzi zmysłowo niczym jej idolka Sharon Stone w "Nagim instynkcie".

 • Michelle Williams: Aktorka w trampkach

  Mimo dopiero 32 lat już trzy razy nominowana była do Oscara. Każdym kolejnym filmem Michelle Williams potwierdza jednak, że Hollywood to nie jej bajka. Z okazji kinowej premiery jej najnowszego obrazu - "Take This Waltz" - przypominamy jej najlepsze ekranowe kreacje.