• Informacje na temat:

  futbol

Artykuły na temat: futbol
 • Maryla Rodowicz (70 l.) jest rozczarowana wczorajszą grą polskich piłkarzy w meczu z Portugalią. "Na co liczyli, na karne? To nie był ładny futbol" - komentuje.

 • "Komisarz Alex": Gwiazdy na planie

  Tylu gwiazd w jednym sezonie "Komisarza Aleksa", ile pojawi się na ekranie w 6. serii serialu, nie było nigdy wcześniej. Zobaczymy je w rolach bezwzględnych przestępców, ważnych dla śledztw świadków i... ofiar.

 • Gwiazdy na gali "Moda kocha futbol"

  Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", Magdalena Schejbal, czyli Ewa Drawska ze "Szpilek na Giewoncie", i Aldona Orman, czyli Konstancja z "Barw szczęścia", znalazły się wśród gwiazd, które uświetniły swoją obecnością galę "Fashion Loves Football" ("Moda kocha futbol").

 • Rod Stewart: Brytyjski casanova

  Jest uważany za jednego z najpopularniejszych brytyjskich wokalistów XX wieku. Wydał kilkanaście płyt i setki singli. Jednak niektórzy zapamiętają go bardziej jako awanturnika i kobieciarza. Takiemu postrzeganiu Rod Stewart (który 10 stycznia świętuje 70 urodziny) sam jest sobie winien.

 • Pamiętniki wampirów

  Podczas gry w futbol Stefan zadziwia wszystkich swoją zręcznością. Pan Tynner pozwala mu dołączyć do szkolnej drużyny. Elena ignoruje ostrzeżenia Bonnie,...

 • Mateusz Kościukiewicz: Na drodze do sportowej kariery

  W czasie gdy ekrany polskich kin podbija biograficzny film o Zbigniewie Relidze - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, w Zabrzu pada pierwszy klaps na planie kolejnego polskiego "biopiku". Jan Kidawa-Błoński ("W ukryciu") zaczyna kręcić film o legendarnym śląskim piłkarzu Janie Banasiu.

 • Ferdek też nie będzie kibicował naszym?

  Znany z wielkiej miłości do piłki nożnej, najwierniejszy kibic polskiej drużyny Ferdek Kiepski (Andrzej Grabowski) tuż przed startem Euro 2012 straci wiarę w futbol.

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

 • Złapał bakcyla futbolu amerykańskiego

  Czy wiesz, że Kuba Świderski, znany widzom m. in. jako Norbert Piątkowski z "Klanu", trenuje futbol amerykański? Poznaj szczegóły!

 • Ben Affleck w mrocznym świecie miłości i nienawiści

  Ben Affleck ma już na koncie dwa Oscary, troje dzieci i przepiękną żonę, aktorkę Jennifer Garner. Nie wykluczone, że najnowsza rola w "Zaginionej dziewczynie" Davida Finchera może przynieść 42-letniemu gwiazdorowi trzecią, złotą statuetkę. Czy jest coś, czego może mu brakować?

Wideo na temat: futbol
 • Być jak Kazimierz Deyna

  Kazik rodzi się w dniu, w którym Kazimierz Deyna strzela swojego słynnego gola w meczu z Portugalią w 1977 roku. Jego ojciec bierze to za znak: postanawia, że syn zostanie następcą słynnego piłkarza. Wspólne treningi nie przynoszą wprawdzie specjalnych rezultatów, jednak ojciec uparcie wierzy we wrodzony piłkarski talent syna. Również szkolenie pod okiem profesjonalnego trenera - miejscowego rolnika zdradza, że futbol nie jest powołaniem chłopaka. Kazik dorasta i coraz lepiej rozumie, że musi...

Dyskusje na temat: futbol
 • Re: Gwiazdy na plaży na koniec wakacji

  Właśnie przez takie osoby normalne kobiety potem słyszą:" To ty oglądasz futbol? Itp". Nie szanuję osób , które nie starają się podzielać hobby partnera. A ciebie co tak naprawdę interesuje? Coś w ogóle?

 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  Tele-pis CZOSNEK, BURAKI i SZCZAW....A gdzie są te dobre recenzje wśród widzów , ile ich było, jaka była oglądalność, może prezeso by tak się pochwalił ile milionów widzów oglądało serial? kto dał te ocenę 7/10 ? .....ale jesli jest CISZA tzn.,że ZAWINIŁY WAKACJE (choć dzień przed serialem, futbol tam oglądały miliony ludzi), ale zawsze sie znajdzie kozła ofiarnego , a nasze miliony złotych

 • Re: Gwiazdy na gali "Moda kocha futbol"

  Herbus hmmm założe sie o kazde pieniadze - gdzie lans tam Herbus - niedługo lodówke otworzysz i wyskoczy - ma dziewucha zdrowie

 • Re:

  graliście w "rośliny kontra zombie"? tam też były zombie - gracze w futbol :D

 • Re: Kontrowersyjny serial wycofany!

  W futbol grają rękami, jedzą tylko i wyłącznie ser, są dość grubi i dość głupi...dziwię się, że miasteczko south park dalej egzystuje...

 • Re: Kontrowersyjny serial wycofany!

  W futbol grają rękami, jedzą tylko i wyłącznie ser, są dość grubi i dość głupi...dziwię się, że miasteczko south park dalej egzystuje... hahahaha ! brawo ! stwierdzenie faktu a jak potrafi rozbawic :)