• Informacje na temat:

  futra naturalne

Artykuły na temat: futra naturalne
 • Zosia Ślotała ubiera syna w naturalne futra! Zborowska nie wytrzymała!

  ...czapkę z uroczymi pomponami. Niestety okazało się, że części ozdobne czapki są zrobione z naturalnego futra, czego gwiazda nie miała zamiaru ukrywać, bo na zdjęciu oznaczyła firmę, która zajmuje się(...), kiedy ruszyła polityczna walka o prawa zwierząt, większość gwiazd jest za zaostrzeniem kar z zakresu znęcania się nad zwierzętami, w tym także za zakazem hodowli zwierząt na futra. Widać Ślotała...

 • Agnieszka Szulim: Moja szczerość ma granice

  - Nie mam problemów z rozmawianiem o seksie - mówi Agnieszka Szulim. Dziennikarka twierdzi jednak, że nawet jej szczerość ma granice. W swoich publicznych wypowiedziach nigdy nie naruszyłaby intymności bliskich osób.

 • Zosia Ślotała komentuje ubieranie syna w naturalne futra! Co za wstyd!

  Zosia Ślotała (28 l.) ostatnio wywołała burzę w internecie, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie swojego synka w czapce z elementami z naturalnego futra. Teraz postanowiła odnieść się do zarzutów internautów.

 • Nie kupuj nowych futer!

  Działacze walczący o prawa zwierząt zrzeszeni w organizacji PETA zaapelowali do gwiazdora r'n'b Ushera, aby nie kupował nowych futer, by zastąpić te, które zostały skradzione z jego samochodu przed świętami Bożego Narodzenia.

 • Ciężarna Olga Kalicka szczerze o naturalnych futrach! Kinga Rusin będzie wściekła!

  ...się na pokazie mody i zapytana o to, co myśli na temat noszenia naturalnych futer, udzieliła bardzo zaskakującej odpowiedzi: "To jest indywidualna sprawa. Ja kojarzę z dzieciństwa naturalne futra, bo(...) udzieliła niezbyt jasnej odpowiedzi, czy w swojej szafie ma naturalne futra. Jak widać młoda aktorka nie ma tak restrykcyjnego zdania na temat zabijania zwierząt na futra, jak chociażby Kinga Rusin (47

 • Członkowie znanej organizacji People For Ethical Treatment Of Animals (PETA), walczącej o etyczne traktowanie zwierząt, wezwali Whitney Houston, aby zrezygnowała z ubierania się w naturalne futra zwierzęce. Amerykańska wokalistka nie ma jednak zamiaru spełnić ich prośby.

 • Dorota Goldpoint broni naturalnych futer: Dla zwierząt nie ma znaczenia, co się z nimi stanie!

  Projektantka Dorota Goldpoint uważa, że za kiepskie samopoczucie wielu osób odpowiadają ubrania z tworzyw sztucznych. Ona stawia na naturalne tworzywa, w tym futra! "Nie bądźmy pruderyjni. Dla zwierząt nie ma znaczenia, czy będą zjedzone, czy przeznaczone na skórę".

 • Whitney Houston zmuszana do zdjęcia futra

  Ekologiczna organizacja PETA (People For The Ethical Treatment of Animals) ogłosiła, że odniosła pierwsze zwycięstwo w wojnie z Whitney Houston, amerykańską wokalistką pop, znaną ze swego zamiłowania do noszenia naturalnych futer.

 • Justyna Pawlicka tłumaczy się z noszenia naturalnych futer: Ja tych zwierząt nie zabijam!

  Na początku września dziewczyna rozpętała prawdziwą burzę, publikując w sieci zdjęcie z małym liskiem na rękach i podpisem: "Sezon na listy oficjalnie uważam za otwarty. Czas na futra". Jak łatwo się(...) na futra, są specjalnie do tego przystosowane. Trzeba pamiętać o tym, że to nie ja zabijam, nie ja oprawiam, tylko przedstawiam gotowy produkt, który sprzedaję. Ludzie obrażali mnie, obrażali moją...

 • Monika Brodka latem marznie, bo na wakacje wybrała się do Finlandii. A tam o upały takie, jak obecnie w Polsce, dość trudno. Młodziutka wokalistka szybko znalazła jednak sposób na dokuczliwe zimno.

Zdjęcia na temat: futra naturalne
Wideo na temat: futra naturalne
 • Zosia Zborowska o noszeniu naturalnych futer: To obrzydliwe!

  Zofia Zborowska (28 l.), dla której prawa zwierząt są bardzo ważne, popiera Roberta Biedronia, który nie wpuścił do Słupska cyrku ze zwierzętami. Aktorka jest również przeciwko naturalnym futrom, ale nie postąpiłaby tak jak Joanna Krupa, która widząc Annę Muchę w prawdziwym futrze, wyszła z imprezy. "Nie mieści mi się w głowie, jak można nosić naturalne futra, to obrzydliwe (...). Jeżeli cyrk, to

 • Anna Korcz o noszeniu naturalnych futer. „Wyjściem z sytuacji byłby odstrzał zwierząt”

  Podczas najnowszego pokazu Doroty Goldpoint pojawiły się kreacje wykonane z prawdziwych futer i naturalnych skór zwierzęcych. Pokaz przypadł do gustu Annie Korcz (49 l.), która zapewniła, że kocha zwierzęta, ale jednocześnie przyznała, że futra ekologiczne nie są tak piękne i miłe w dotyku, jak prawdziwe. Według aktorki wyjściem z sytuacji mógłby być przeprowadzany przez myśliwych sezonowy

 • Dorota Goldpoint: Dla zwierząt nie ma znaczenia, czy będą one zjedzone

  Projektantka Dorota Goldpoint uważa, że za kiepskie samopoczucie wielu osób odpowiadają ubrania z tworzyw sztucznych. Ona stawia na naturalne tworzywa, w tym futra! "Nie bądźmy pruderyjni. Dla zwierząt nie ma znaczenia, czy będą one zjedzone, czy przeznaczone na skórę".

Dyskusje na temat: futra naturalne
 • Re: "M jak miłość": Anna Mucha lubi być... seksbombą?

  Lubi tez naturalne futra, flondra nosząc je na sobie popiera ten koszmarny i brutalny przemysł cierpienia.

 • Re: Kocha futra, więc je nosi!

  I ma racje jak futra to tylko naturalne, a nie jakieś sztuczne badziewie.

 • Re: Kocha futra, więc je nosi!

  Popieram Muchę - ma dziewczyna rację. Nie ma bardziej kobiecego okrycia na jesienno-zimowe chłody jak naturalne futro. Futra nosiłam, noszę i będę nosić, a jak się to komuś nie podoba, to niech po prostu na mnie nie patrzy!

 • Re: Kocha futra, więc je nosi!

  Futra ekologiczne nie są wcale ekologiczne!!! To wielka ściema. Takie "futro" neutralizuje się jakieś kilkaset lat. Naturalne futro to pożywienie dla moli i innych robaków - kilka sezonów i nic nie pozostaje. To jest ekologiczne. Nie kłamcie i nie nadużywajcie znaczenia słów.

 • Re: Kocha futra, więc je nosi!

  Jesteście żałosne wszystkie które twierdzicie że wolicie naturalne futra od sztucznych, a to dlatego że na futra zabija się dzikie zwierzęta i nie ma to nic wspólnego z "humanitarnym zabijaniem" o ile taki debilizm słowny w ogóle można było stworzyć!!! Jedno wyklucza drugie!!! I nie bredźcie mi tu o "niezabijaniu tylko dla futer" czy masz jedna z drugą futro z krowy, ze świni lub kozy???? a może

 • Re: Kocha futra, więc je nosi!

  Skoro tak lubi futro to niech sie przestanie golić ,to ją samo pokryje na całej powierzchni ciała. Będzie własne i naturalne.

 • Re: Kocha futra, więc je nosi!

  Dlaczego nikt nie uwzględnia tego, że człowiek też ma prawo być zwierzęciem ekologicznym. Ja chcę nosić futro naturalne, bo w nim siarczysty mróz mi niestraszny i dobrze mi robi na reumatyzm(...) dawno wyginęło, gdyby nie hodowle. Potępiam zabijanie zwierząt żyjących na swobodzie, a chronionych, zagrożonych wyginięciem, przyrodę należy otoczyć troską. Takiego futra bym nie założyła.

 • Re: Kocha futra, więc je nosi!

  Przecież mogła sobie wydepilować naturalne futerko i nie było by zgorszenia.

 • Re: Kocha futra, więc je nosi!

  Aniu tak trzymać! Kobieta jest częścią natury i to co z natury pochodzi dodaje jej piękna! Precz z ekoidiotami :) Oczywiście,jeśli nosic to tylko naturalne. Sama je noszę i uwielbiam. Jeśli zabija sie zwierzęta na mięso,je większośc ludzi mięso, to czemu zbrodnią jest dla niektórych noszenie futer z tych zwierząt czy innych..

 • Re: Kocha futra, więc je nosi!

  Aniu tak trzymać! Kobieta jest częścią natury i to co z natury pochodzi dodaje jej piękna! Precz z ekoidiotami :) Oczywiście,jeśli nosic to tylko naturalne. Sama je noszę i uwielbiam. Jeśli zabija sie zwierzęta na mięso,je większośc ludzi mięso, to czemu zbrodnią jest dla niektórych noszenie futer z tych zwierząt czy innych.. poniewaz zwierzeta na mieso najpierw sie w humanitarny sposob zabija