• Informacje na temat:

  futrzaki

Artykuły na temat: futrzaki
 • Nie jest łagodnym, słodkim futrzakiem

  Dlaczego ludzie zwracają uwagę na misia, spacerującego po słynnych zakopiańskich Krupówkach? - Może przez to, że pozostaje wciąż w kontrze wobec wszystkiego i wszystkich dookoła? Bo wbrew pozorom, miś nie jest łagodnym, słodkim futrzakiem, tylko zbuntowanym nonkonformistą, który zdecydowanie częściej powarkuje, niż szczerzy ząbki do fotografii. W dodatku często popija! - No tak, ma chłopak...

 • Brokat, robot i futerka

  Furia Futrzaków "Furia Futrzaków", My Music

 • Iwona Burnat to nowa uczestniczka drugiego sezonu programu "Żony Hollywood". Jej dwie pociechy to psy: Toby i Pucci. Wiele kontrowersji wzbudza fakt, iż kobieta traktuje swoje zwierzęta jak zabawki. Jak odnosi się do tego typu komentarzy? Dlaczego swoje futrzaki wozi w wózku oraz zakłada im sukienki?

 • Nie jest łagodnym, słodkim futrzakiem

  Trudno wyobrazić sobie Krupówki bez misia. Teraz na "jego" deptaku pojawiła się konkurencja w postaci drugiego misia, a raczej... pani misiowej! Oto, co Bartłomiej Topa mówi o pracy na planie serialu "Szpilki na Giewoncie" .

 • Rąbnięta owca

  Z powodu remontu domu Karoliny, jej futrzak trafia na kilka dni do Skalskich. Pies sprawia mnóstwo zamieszania: wszystko gryzie, zjada i załatwia swoje...

 • "Gang Wiewióra": Skok futrzaków

  "Gang Wiewióra" to komedia z bohaterami o pyszczkach tak słodkich, że... palce lizać! Świetna zabawa dla małych i dużych.

 • Natalia Siwiec pozbyła się kota!

  "Twoje Imperium" dowiedziało się, że Natalia Siwiec (33 l.) dość szybko musiała pozbyć się swojego świątecznego prezentu!

 • Zagraj na OFFie: Furia, energia i kop

  Pigalle Platz, Furia Futrzaków i Pornohagen, czyli garażowy rock, ambitny pop i rock... po prostu rock - przedstawiamy kolejnych finalistów konkursu. Najlepsza trójka wystąpi na scenie Miasta Muzyki na Off Festivalu w Mysłowicach. Kto wie, może to właśnie ta trójka?

 • Czyżby Kylie Jenner (17 l.) tęskniła za tatą?

 • Aktor jako pies, pies jako aktor

  W piątek, 17 marca, w polskich kinach pojawi się przemiły pies pasterski Shaggy, czyli Tim Allen w zwariowanej komedii familijnej "Na psa urok" o wziętym prawniku, który ulega genetycznej przemianie i zmienia się w czarującego futrzaka. Dzięki wejściu w skórę psa, obserwuje swoją rodzinę z nowej perspektywy i w końcu zaczyna ją doceniać.

Wideo na temat: futrzaki
 • Iwona Burnat: Wożę psa w wózku, bo nie lubi chodzić

  Iwona Burnat to nowa uczestniczka drugiego sezonu programu "Żony Hollywood". Jej dwie pociechy to psy: Toby i Pucci. Wiele kontrowersji wzbudza fakt, iż kobieta traktuje swoje zwierzęta jak zabawki. Jak do tego typu komentarzy odniosi się Burnat? Dlaczego swoje futrzaki wozi w wózku oraz zakłada im sukienki? (Agencja TVN/x-news)

 • Zemsta futrzaków

  Dla Matki Natury, zemsta smakuje najlepiej, gdy jest to zemsta... futrzasta! W tej prześmiesznej komedii familijnej z przesłaniem chciwi deweloperzy, usiłując zrujnować raj, nierozsądnie wywołują arcyzabawną wojnę między człowiekiem a przyrodą, w której każdy, kto nie nauczy się, że zielony to nie tylko kolor pieniędzy, może marnie skończyć! Po przeprowadzce wraz z rodziną z Chicago w puszcze stanu Oregon, w celu nadzorowania budowy podobno "przyjaznego dla środowiska" osiedla, Dan Sanders...

Dyskusje na temat: futrzaki