• Informacje na temat:

  gabi m jak

Artykuły na temat: gabi m jak
 • "Na Wspólnej": Norbert zdradzi z Gabi?

  Michel wraca rankiem do domu. Traktuje Sandrę jak obcą osobę. Oznajmia, że się wyprowadza! Dziewczyna rozpaczliwie próbuje go zatrzymać. Tymczasem Norberta odwiedza Gabi. Dziewczyna zaczyna go namiętnie całować... Roman rozmawia ze swoim bratem Zdenerwowany Roman pisze list do Antoniego, na Ukrainę. Honorata usiłuje go powstrzymać - według niej powinien uszanować decyzję brata, który...

 • Gabriela Kownacka: To jemu zawdzięczała nazwisko

  W nim kochały się wszystkie studentki szkoły teatralnej, za nią oglądali się koledzy. A oni zakochali się w sobie...

 • Gabi Kurylewicz o pomniku ofiar katastrofy smoleńskiej: Gdyby to ode mnie zależało...

  Gabi Kurylewicz, córka Wandy Warskiej i Andrzeja Kurylewicza, wypowiedziała się na temat... pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej, który powstał na placu Piłsudskiego w Warszawie. Jej zdaniem powinien on wyglądać nieco inaczej niż ten autorstwa Jerzego Kaliny.

 • Gabriela Kownacka, czyli "Gabi"

  Wspomnienia bliskich, przyjaciół i współpracowników złożyły się na książkę "Gabi. Gabriela Kownacka" Romana Dziewońskiego, która ukazała się na rynku. Popularna aktorka polskiego kina i teatru zmarła 30 listopada 2010 roku.

 • Gabi Kurylewicz straciła pracę. Dowiedziała się o tym z... internetu!

  Gabi Kurylewicz (46 l.), córka Wandy Warskiej i Andrzeja Kurylewicza, opublikowała w sieci dramatyczny wpis, w którym skarży się, że straciła pracę. O wszystkim ponoć dowiedziała się z internetu.

 • "Powiedz to, Gabi": Zakończono zdjęcia

  W środę w nocy, 17 lipca, zakończono zdjęcia do nowej polskiej produkcji "Powiedz to, Gabi". Ostatnie ujęcia z udziałem Krzysztofa Globisza i Jana Frycza realizowane były na warszawskim Dworcu Centralnym.

 • Gabi Gold: Co się stało z piękną Czeszką z kabaretu Drozdy?

  Polska Gabi Gold poznała dzięki Tadeuszowi Droździe, z którym przed laty współprowadziła program "Herbatka u Tadka" w TVP1. Fani programu zachwycali się jej urodą i talentem wokalnym. Gabi bowiem(...), ale dawał poczucie bezpieczeństwa. Tata pięknie śpiewał, grał na gitarze. Mama, przeciwnie, fałszowała okrutnie" – opowiada Gabi Gold. Po maturze, bez egzaminów, dostała się na pedagogikę na...

 • Konkurs na tytuł filmu rozstrzygnięty!

  Czas na ogłoszenie wyników naszego niezwykłego konkursu, jaki INTERIA.PL zorganizowała przy współpracy firmy Kino Świat International. Jego celem było znalezienie tytułu nowego, właśnie kręconego, polskiego filmu, w reżyserii Rolanda Rowińskiego, w którym występują m.in. Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra . Ostatecznie producenci zdecydowali się zatytułować go "Powiedz to, Gabi".

 • "Na Wspólnej": Norbert nie może uciec przed Gabi!

  Nastolatka, która uprawiała seks z Norbertem wciąż nie daje mu spokoju. Chłopak ma jej powoli dość i nie wie, jak zakończyć znajomość. Co jeszcze wydarzy się w 2149. odcinku "Na Wspólnej"? Sprawdźcie!

 • Dancing z Kożuchowską

  Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Walach i Katarzyna Cichopek znalazły się w obsadzie "Dancing 4 U" - najnowszego filmu Rolanda Rowińskiego ("Powiedz to Gabi").

Dyskusje na temat: gabi m jak