• Informacje na temat:

  gabi m jak miłość

Artykuły na temat: gabi m jak miłość
 • Gabi Gold: Co się stało z piękną Czeszką z kabaretu Drozdy?

  ...się lubić”, „Dwa fortepiany”, „Kabaretowy Klub Dwójki”.  W Polsce Gabi Gold nagrała też trzy płyty, a dziś współpracuje z katowicką stacją TV Silesia. Praca była ważna, ale miłość i rodzina ważniejsze(...)Polska Gabi Gold poznała dzięki Tadeuszowi Droździe, z którym przed laty współprowadziła program "Herbatka u Tadka" w TVP1. Fani programu zachwycali się jej urodą i talentem wokalnym. Gabi bowiem...

 • Gabriela Kownacka: To jemu zawdzięczała nazwisko

  W nim kochały się wszystkie studentki szkoły teatralnej, za nią oglądali się koledzy. A oni zakochali się w sobie...

 • Gabi zrywa z Łukaszem!

  Zuza wciąż szantażuje Łukasza - żąda pieniędzy i grozi, że powie o ich "przygodzie" Gabi. A Wojciechowski w końcu się buntuje. Nie chce zamienić się w swojego ojczyma, budować związku na kłamstwie... I postanawia wyznać ukochanej prawdę.

 • "Powiedz to, Gabi": Zakończono zdjęcia

  W środę w nocy, 17 lipca, zakończono zdjęcia do nowej polskiej produkcji "Powiedz to, Gabi". Ostatnie ujęcia z udziałem Krzysztofa Globisza i Jana Frycza realizowane były na warszawskim Dworcu Centralnym.

 • M jak miłość

  Łukasz planuje wyjazd na studia do Białegostoku, ale zapowiada Gabi, że nie przestanie o nią walczyć. Karol wciąż spędza noce przed domem Mirki. Przerażona...

 • Miłosne rozstania

  Bohaterów "M jak miłość" czekają trudne chwile. Która para się rozstanie, a czyj związek uda się uratować?

 • M jak miłość

  ...postanawia sam przyznać się Gabi. Maria barwi włosy farbą słabej jakości. Ku rozbawieniu domowników przez cały dzień musi ukrywać rude włosy pod apaszką. Piotr zdaje na aplikację. Wciąż mieszka u przyjaciela. Ela i Kuba wpadają na pomysł, jak pogodzić go z żoną.

 • Konkurs na tytuł filmu rozstrzygnięty!

  Czas na ogłoszenie wyników naszego niezwykłego konkursu, jaki INTERIA.PL zorganizowała przy współpracy firmy Kino Świat International. Jego celem było znalezienie tytułu nowego, właśnie kręconego, polskiego filmu, w reżyserii Rolanda Rowińskiego, w którym występują m.in. Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra . Ostatecznie producenci zdecydowali się zatytułować go "Powiedz to, Gabi".

 • M jak miłość

  Paweł odkrywa, że ojciec Asi nie żyje - Laura go okłamała. Zduńska odbiera telefon z policji. Okazuje się, że z Wisły wyłowiono ciało kobiety, której rysopis odpowiada Laurze. Asia jedzie do prosektorium. Łukasz nie chce, by Gabi dowiedziała się o jego zdradzie. Pożycza od Andrzeja pieniądze, by zapłacić Zuzie w zamian za milczenie. Marta postanawia wyswatać Agnieszkę z Adamem. Organizuje dla...

 • Jak oni się kochają...

  Najbliższy tydzień na dużym ekranie upłynie pod znakiem miłości. Takie tytuły, jak: "Big Love", "Odrobina nieba" czy "I że cię nie opuszczę" dowodzą, że dystrybutorzy także pamiętają o walentynkach. A dla osób zakochanych, ale w... kinie, wspaniałym prezentem będą z pewnością premiery tegorocznych oscarowych faworytów, filmów "Hugo i jego wynalazek" oraz "Artysta".

Dyskusje na temat: gabi m jak miłość