• Informacje na temat:

  gabriel wróblewskim

Artykuły na temat: gabriel wróblewskim
 • "M jak miłość": Powrót Basi z policją w tle

  Niespodziewanie Mark (Hubert Wróblewski) podrzuci Basię na Deszczową (Gabriela Raczyńska). Dojdzie do ucieczki i spotkania z policją!

 • Syn Amaro jurorem w "Hell's Kitchen"

  Okazuje się, że wizyta 5-letniego syna Wojciecha Modesta Amaro na planie trzeciej edycji "Hell's Kitchen" nie była przypadkowa. Nicolas nie tylko miał szansę zobaczyć na czym polega praca jego taty w telewizji, ale sam został jurorem w programie.

 • "M jak miłość": Rozwód i zniknięcie

  Będzie chciała poprosić Pawła (Rafał Mroczek), by pomógł jej porozumieć się z Basią (Gabriela Raczyńska), ale mąż nie zechce z nią nawet porozmawiać. Po orzeczeniu rozwodu, Zduńska z przerażeniem odkryje, że jej córka zniknęła. Szybko okaże się jednak, że dziewczynka jest na Deszczowej. Ala pojedzie po córkę, ale przed wejściem do domu poprosi kochanka, by poczekał na nią w aucie. Tymczasem...

 • "Człowiek w kominiarce"

  , między innymi graniu na ulicy z Gabrielem Fleszarem i nagrywaniu piosenek na dwóch metrach kwadratowych, Marlon opowiedział w rozmowie z Arturem Wróblewskim.

 • ...". Jak mówi "Fleszowi" Gabriela Piekarniak, agentka aktorki, imiona Jan Franciszek tłumaczone są na wiele języków, poza tym kojarzą się z tradycją chrześcijańską, co dla Małgosi jest niezwykle istotne...

 • Liszowska: Stawia na karierę w Szwecji?

  Ostatnio nie ma dla niej ról w Polsce. Śpiewa, ale na małych imprezach. Czy warto płacić za to rozstaniem z mężem? Może w Szwecji zrobi karierę i stworzy rodzinę?

 • "rodzinka.pl": Kożuchowska nie straciła roli

  Małgorzata Kożuchowska kwitnie w ciąży, a jej brzuszek robi się coraz bardziej zaokrąglony. Mimo, że aktorka wciąż nie potwierdziła informacji, że spodziewa się dziecka to wiadomość, że wraz z mężem, Bartkiem Wróblewskim zostaną rodzicami jest jednym z najgorętszych tematów ostatnich miesięcy.

 • Genesis: Umarł król...

  Dla wielu odejście Petera Gabriela z Genesis w 1975 roku oznaczało koniec tego zespołu. Historia pokazała, że stało się inaczej. Nowym początkiem dla Genesis był wydany 35 lat temu album "A Trick of the Tail".

 • Małgorzata Kożuchowska w ciąży. Skrzynecka gratuluje!

  ...udało, nie mówi o tym głośno, nie chcąc zapeszać. Menedżerka aktorki, Gabriela Piekarniak, w oświadczeniu przesłanym do "Show" tłumaczy: "Małgorzata musiała zrezygnować z wyjazdu do Stanów...

 • Chodź na solo

  Solo czy z zespołem? Przyjrzyjmy się zagranicznym solistkom i solistom, którzy postanowili spróbować sił w show-biznesie bez wsparcia zespołu. Uwaga: efekt końcowy może być różny od zamierzonego!

Wideo na temat: gabriel wróblewskim
 • Gabriel

  Głównym bohaterem filmu "Gabriel" jest dwunastoletni Tomek, który mieszka z dziadkami. Jego pasją są wyścigi gokartowe, a jedynym przyjacielem mechanik samochodowy. Wciąż doskwiera mu brak ojca, którego nie widział od lat. Pewnego dnia postanawia opuścić dom i wyruszyć w podróż, by go odnaleźć. Już na samym początku wpada w tarapaty. Pomaga mu tajemniczy przyjaciel, Gabriel, który mimo nieufności Tomka, cały czas nad nim czuwa. Tomek jest coraz bliżej poznania ojca, a także odkrycia tajemnicy...

 • Trener bardzo osobisty

  Film opowiada historię byłego piłkarza George'a (Gerard Butler), który wraca do domu, by spróbować naprawić stosunki z synem (Noah Lomax) i żoną, z którą jest w separacji (Jessica Biel). Okazuje się, że syn nie ma zamiaru wybaczyć ojcu, a żona planuje wesele z innym mężczyzną. George nie chcąc stracić syna, zatrudnia się jako trener piłki nożnej. Po pewnym czasie staje się obiektem fascynacji i pożądania każdej znudzonej żony w mieście, zwłaszcza pięknej Patti (Uma Thurman), której misją...

 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.