• Informacje na temat:

  gabriela muskała mąż

Artykuły na temat: gabriela muskała mąż
 • Pani Puchalska od zwierząt

  Gabriela Muskała pisze scenariusz filmowy, w jej sztuce teatralnej gra Janusz Gajos, ale jest znana przede wszystkim jako aktorka. Od poniedziałku 24 września będzie można ją oglądać w serialu TVP 1 "Wszystko przed nami". Gra temperamentną, energiczną i rozbrajająco naiwną Annę, która nie ma pojęcia o tym, że ukochany mąż zdradza ją na prawo i lewo.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Pięć najbardziej ekscytujących finałów seriali w 2012 roku!

  Monika Piechocka (Gabriela Muskała) okazała się kretem. Finał pierwszego sezonu trzymał w napięciu do ostatniej sekundy, był zaskakujący (to oczywiście zasługa dopracowanego scenariusza i perfekcyjnej(...) ogromny cios. Finał "Prawa Agaty" był ekscytujący także ze względu na dramatyczną akcję porodową Doroty (Daria Widawska).  Gdy dostała bóli, jej mąż Wojtek (Tomasz Karolak) był nieuchwytny. Natychmiast...

 • Kulesza i Dorociński w filmie "Moje córki, krowy"

  Agata Kulesza, Marcin Dorociński, Gabriela Muskała i Marian Dziędziel - m.in. ci aktorzy są w obsadzie filmu "Moje córki, krowy", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. To tragikomiczna opowieść o współczesnej "niby normalnej, ale mocno zaburzonej rodzinie".

 • Przepis na szczęście rodzinne

  Dorotą (Gabriela Muskała) ma dorosłego syna Marcina (Antek Królikowski). Joanna i Jerzy Polakowie wychowują wspólną latorośl - 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). - Siła komediowa pary Preis i Braciak(...) składniki: 1 sexy położna 1 mąż położnej 1 nawiedzona była żona 1 niezborny eks mąż 3 dzieci z wolnego chowu 1 przyjaciel domu 1 babcia + młodszy kochanek Dodać solidną garść pozytywnej energii...

 • Nie chcę powielać schematów

  Jedną z gwiazd, które występują w serialu "Wszystko przed nami" jest Gabriela Muskała - aktorka i dramatopisarka, laureatka wielu nagród m.in. na festiwalu w Gdyni oraz Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Prywatnie: żona reżysera Grega Zglińskiego i mama nastoletniego Michała.

 • Wiosną Polakowie zastąpią Boskich

  ...z wojującą feministką Dorotą (Gabriela Muskała) ma dorosłego syna Marcina (Antek Królikowski). Joanna i Jerzy Polakowie mają też wspólną latorośl - 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). Akcja serialu(...) Joanny jest duża i wesoła. Razem z Jerzym tworzymy małżeństwo patchworkowe. Każde z nas było wcześniej w innych związkach. Mój serialowy mąż ma z poprzedniego małżeństwa syna, ja - córkę i wspólnie mamy...

 • "Cała zima bez ognia": Nagroda w Belgii

  "Cała zima bez ognia" , szwajcarski kandydat do oscarowej nominacji, zdobył nagrodę publiczności podczas Festiwalu Filmów Francuskojęzycznych w Namur, w Belgii - poinformowała INTERIA.PL firma SPInka, polski dystrybutor obrazu. Reżyserem filmu jest pochodzący z Polski Greg Zgliński.

 • Jesienne nowości serialowe

  ...zespołu - specjalisty od najnowszych technologii Marcina (Sebastian Pawlak), policjantki Moniki (Gabriela Muskała), patologa Barbary (Ewa Skibińska) i ambitnego studenta prawa, aspiranta Jacka(...) - spełniająca się jako matka. Niestety, jako żona jest zaniedbywana. Mąż (Bartek Kasprzykowski), wzięty prawnik, ucieka w pracę i coraz później wraca do domu. Dorastające dzieci już nie potrzebują tyle uwagi. Nie...

 • Preis i Braciak mają szczęście

  Twórcy "rodzinki.pl" od marca zapraszają na nowy projekt - "Ja to mam szczęście". W rolach głównych zobaczymy w serialu Jacka Braciaka i Kingę Preis.

Zdjęcia na temat: gabriela muskała mąż