• Informacje na temat:

  gabriela oberbek

Artykuły na temat: gabriela oberbek
 • Aktorstwo to jej jedyna miłość

  ...- Wychodzę z założenia, że uczymy się całe życie, jednak żeby się rozwijać, trzeba nieustająco wspinać się coraz wyżej i dostawać od życia kolejne szanse. Dlatego każde powierzone zadanie traktuję bardzo poważnie - mówi Gabriela Oberbek.

 • Aktorstwo to jej jedyna miłość

  Wychodzę z założenia, że uczymy się całe życie, jednak żeby się rozwijać, trzeba nieustająco wspinać się coraz wyżej i dostawać od życia kolejne szanse. Dlatego każde powierzone zadanie traktuję bardzo poważnie - mówi Gabriela Oberbek.

 • ​Młode aktorki wspierają młodych projektantów mody

  Gabriela Oberbek, czyli Jadzia Pustułka z „Czasu honoru”, młodziutka aktorka stojąca u progu wielkiej kariery (tylko w 2012 roku zagrała spore role w pięciu serialach!), zadebiutowała jako... modelka.

 • "Przyjaciółki": Będzie się działo!

  Wojtek (Lesław Żurek) wybierze się z Zuzą (Anita Sokołowska) na randkę. Patrycja (Joanna Liszowska) zajmie się przygotowaniami do ślubu. Anka (Magda Stużyńska) postanowi odświeżyć relacje ze swoim mężem Pawłem (Bartek Kasprzykowski), którego Inga (Małgorzata Socha) nakryje na zdradzie żony. Oto, co będzie się działo w 10. odcinku serialu "Przyjaciółki".

 • ​Nienawidzi kłamstwa, cebuli i siłowni

  Gdyby 26-letnia Gabriela Oberbek, którą widzowie seriali znają m. in. z “Klanu” i “Prawa Agaty”, miała porównać się do jakiegoś zwierzęcia, byłby to jej kot Marcin. Dlaczego właśnie on? Bo jest nieprzewidywalny! Przeczytajcie niebanalny kwestionariusz osobowy młodej gwiazdy!

 • Zawirowania w "Przyjaciółkach"

  W najnowszym, 7. odcinku "Przyjaciółek" niczego nieświadoma Patrycja, którą gra Joanna Liszowska, zostanie okradziona. Z kolei Paweł (Bartek Kasprzykowski), mąż Anki, umówi się na randkę z ponętną przedszkolanką. Czy w serialu dojdzie do kolejnego romansu?

 • Była kochanka chce kasy!

  Nowy serial TVP 1 "Rezydencja" chwali się doborową obsadą. Oprócz sław polskiej sztuki aktorskiej postanowiono sięgnąć również po kilku aktorów młodego pokolenia. W jednej z ról zobaczymy Gabrielę Oberbek, absolwentkę krakowskiej PWST.

 • Podwójna schadzka w hotelu!

  W hotelu 52 dojdzie do skandalu obyczajowego. Marcin (Paweł Wawrzecki) umówi się na seks z Wandą (Katarzyna Figura). Przez przypadek wpadną na jej męża Grzegorza (Krzysztof Stelmaszyk) i jego młodą kochankę Patrycję (Gabriela Oberbek)!

 • "M jak miłość": To dopiero zagadka!

  ..., pozna Jolę Lisiecką (Gabriela Oberbek). A to, co usłyszy, będzie dużym zaskoczeniem! KZ...

 • "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny": Nowe odcinki już 5 marca

  Picher) nadużył zaufania prokuratora Jagiełły (Przemysław Kapsa) i zawiódł swoja partnerkę Latoszek (Gabriela Oberbek) Czy związek z kluczowym świadkiem zaważy na jego zawodowej przyszłości? W tym...

Zdjęcia na temat: gabriela oberbek
Dyskusje na temat: gabriela oberbek
 • Gabriela Oberbek

  ŁADNA KOBIETA. COŚ MI SIĘ WYDAJĘ, ŻE JESZCZE O NIEJ USŁYSZYMY;)