• Informacje na temat:

  gabrielle union aktorka

Artykuły na temat: gabrielle union aktorka
 • Najseksowniejsza czarnoskóra kobieta

  ..."Panie, które umieściliśmy w naszym rankingu, mają nie tylko piękne twarze. Wszystkie są bardzo utalentowane, stanowcze i pewne siebie" - powiedziała portalowi "Access Hollywood" Monique Chenault, producentka programu "TV One Access", w czasie którego ogłoszono wyniki rankingu. W pierwszej piątce znalazły się także: Gabrielle Union, Beyonce Knowles, Naomi Campbell oraz Rihanna. 41-letnia Halle...

 • Słaba premiera

  .... Aktorka jest tak zachwycona graną przez siebie postacią, że potwierdziła te rewelacje. "Janis zdecydowała, że chce mieć dziecko i zrobi wszystko, aby osiągnąć swój cel. W serialu będziemy mogli przekonać się, co zrobi, żeby spełnić swoje marzenie" - powiedziała aktorka. Tymczasem jej przyjaciel Demetri ma już swoje dziecko z osobą, w której rolę wciela się Gabrielle Union. Aktor John Cho zdradził, że...

 • Gabrielle Union narzeczoną Dwayne'a Wade'a

  Amerykańska aktorka i modelka Gabrielle Union została narzeczoną koszykarza NBA Dwayne'a Wade. Gwiazdor Miami Heat oświadczył się swej wybrance po 6 latach związku.

 • Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence: Ciąg dalszy afery

  FBI wszczęło śledztwo dotyczące kradzieży nagich zdjęć wielu aktorek, modelek i celebrytek - w tym Jennifer Lawrence i Kate Upton.

 • Jennifer Lawrence: Nagie zdjęcia w internecie

  Rzeczniczka Jennifer Lawrence zamierza wystąpić na drogę sądową w sprawie ujawnionych w niedzielę na Twitterze nagich zdjęć gwiazdy "Igrzysk śmierci".

 • Afroamerykanie nominują

  Amerykańska organizacja National Association for the Advancement of Colored People (NAACP) ujawniła listę tytułów i nazwiska aktorów nominowanych do jej corocznych nagród filmowych, muzycznych i literackich - Image Awards. Stowarzyszenie zajmuje się ochroną praw mniejszości rasowych i promowaniem osób o innym niż biały kolorze skóry.

 • Halle Berry najseksowniejsza

  Halle Berry została uznana za najbardziej seksowną ciemnoskórą kobietę. W rankingu na "Najseksowniejszą czarnoskórą żyjącą kobietę" znalazło się 16 piękności.

Zdjęcia na temat: gabrielle union aktorka