• Informacje na temat:

  gabryjelska renata

Artykuły na temat: gabryjelska renata
 • "Złotopolscy": Renata Gabryjelska nie zamierza wrócić do aktorstwa

  Wróżono jej wspaniałą karierę i prorokowano, że będzie wielką gwiazdą... Renata Gabryjelska, czyli niezapomniana Ewa Kowalska ze „Złotopolskich”, niespodziewanie jednak – będąc u szczytu sławy - postanowiła na zawsze zrezygnować z aktorstwa. Dlaczego?

 • Weronika Książkiewicz: Na huśtawce życia

  Po raz kolejny reżyser zobaczył w niej demona seksu. W najnowszej komedii "Disco polo" Macieja Bochniaka gra asystentkę szefa wszystkich szefów w branży disco polo (zabawny Tomasz Kot).

 • Renata Gabryjelska wraca do show-biznesu! Pamiętacie ją?

  Renata Gabryjelska (44 l.) w przeszłości cieszyła się ogromną sympatią widzów. Miała wszystko: pracę, sławę, pieniądze, jednak w jednej chwili postanowiła usunąć się w cień. Teraz powraca i tłumaczy, dlaczego tak postąpiła.

 • R. Gabryjelska: Imię dla córeczki

  "Mam już parę imion dla naszej córeczki" - mówi Renata Gabryjelska, aktorka i modelka, prywatnie żona Stanisława Tyczyńskiego, szefa Radia RMF FM. Na razie jednak to tylko teoria, bowiem nic nie wskazuje na to, aby znana para spodziewała się potomstwa.

 • Renata Gabryjelska na wesele przybyła w... skrzyni!

  Otóż po miesiącu znajomości 30-letnia ówcześnie Gabryjelska i 44-letni Tyczyński złożyli sobie przysięgę małżeńską pod parasolem jednej z kwiaciarek na Rynku w Krakowie. To nie była jedyna(...). Konkursu nie wygrała, została I wicemiss, II - Ilona Felicjańska. Pokonała je wtedy śliczna Aleksandra Spieczyńska. I choć 21-letnia wówczas Gabryjelska - studentka prawa UW - nie włożyła korony...

 • Gwiazdy w nowym polskim serialu

  Jak informuje witryna "Wirtualne Media", Bogusław Linda , Krzysztof Kolberger, Krzysztof Globisz i Renata Gabryjelska zagrają w nowym serial u kryminalnym, "Tak czy nie". Serial wyreżyseruje Ryszard Bugajski. Seria ma znacząco różnić się od innych produkcji tego typu.

 • Renata Gabryjelska: Czym się zajmuje obecnie gwiazda "Złotopolskich"?

  .... A na przyjęcie weselne w restauracji Loch Camelot pannę młodą wniesiono... w wielkiej skrzyni, zaś pana młodego w skrzyni i dodatkowo na taczce! Gdy Renata została żoną, nagle zupełnie zniknęła(...) filmową. Renata zajmuje się reżyserią, montażem, pisze scenariusze. Ma na swoim koncie kilka nagród filmowych. - Nie jestem księżniczką zamkniętą w złotym zamku - kwituje.

 • Kiedyś byli gwiazdami seriali...

  Co łączy Agnieszkę Robótkę-Michalską z pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie" z Joanną Osydą czy Renatą Gabryjelską? Kiedyś grały główne role w serialach, a potem nastąpiła nieoczekiwana przerwa w ich karierze. Co robią dziś?

 • Paweł Deląg: "Nie wierzę narkotykom"

  "Alkoholizm i narkotyki złamały życie bardzo wielu znanym mi artystom i muzykom. Część z nich już nie żyje" - ostrzega popularny aktor Paweł Deląg. Jak co piątek, w programach i wiadomościach RMF FM, polskie i zagraniczne gwiazdy kina, teatru i estrady przekonują, że można wspiąć się na szczyt nie biorąc narkotyków.

 • Gliński na czele jury w Koszalinie

  Znany jest już składy jury tegorocznego, 29. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów "Młodzi i Film". Funkcję przewodniczącego jury konkursu filmów pełnometrażowych obejmie Robert Gliński, a pracami jury krótkiego metrażu pokieruje Paweł Łoziński.

Zdjęcia na temat: gabryjelska renata
Wideo na temat: gabryjelska renata
 • Renata Gabryjelska powraca z nowym projektem!

  reżyser po Wydziale Reżyserii Warszawskiej Szkoły Filmowej oraz Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej A. Wajdy. Co u niej słychać i dlaczego postanowiła wyjechać do Nepalu? O tym Renata Gabryjelska

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Renata Gabryjelska miała wszystko! Dlaczego uciekła z show-biznesu?

  reżyser po Wydziale Reżyserii Warszawskiej Szkoły Filmowej oraz Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej A. Wajdy. Co u niej słychać i dlaczego postanowiła wyjechać do Nepalu? O tym Renata Gabryjelska

 • Prosto z nieba

  Jest poranek, 10 kwietnia 2010 r. Nadchodzi miły, spokojny, wiosenny dzień. Miliony polskich rodzin jeszcze śpią, kiedy w kilkudziesięciu domach i mieszkaniach, blisko sto osób szykuje się do podróży najbezpieczniejszym środkiem transportu - samolotem prezydenckim. Kierunek - Smoleńsk. Jednakże kiedy dzień będzie chylił się ku końcowi, do tych kilkudziesięciu domach i mieszkaniach zawita niewyobrażalny smutek i ból, uczucia, które dzielić będzie cały naród. "Prosto z nieba" jest autorską...

Dyskusje na temat: gabryjelska renata