• Informacje na temat:

  gael garcia bernal reżyser

Artykuły na temat: gael garcia bernal reżyser
 • Gael Garcia Bernal reżyseruje

  Gael Garcia Bernal, meksykański aktor znany z filmów "I twoją matkę też" , "Złe wychowanie" i "Dzienniki motocyklowe" , zadebiutuje jako reżyser. Scenariusz niskobudżetowej produkcji opowiada o konflikcie klas społecznych w Meksyku.

 • Gael Garcia Bernal reżyseruje

  Meksykański aktor Geal Garcia Bernal ( "Babel" ) zadebiutuje na tegorocznym festiwalu w Cannes w roli reżysera.

 • Gael Garcia Bernal wśród duchów

  Gael Garcia Bernal, bohater filmów "Jak we śnie" i "Dzienniki motocyklowe" , wystąpi w kinowej ekranizacji powieści "Pedro Paramo", autorstwa Juana Rulfo, uważanego za jednego z prekursorów realizmu magicznego.

 • Gael Garcia Bernal będzie ojcem

  Zła wiadomość dla wszystkich wielbicielek/wielbicieli Gaela Garcii Bernala. Jego dziewczyna , również aktorka - Delores Fonzi spodziewa się dziecka.

 • Bernal i Luna o duchach

  Diego Luna ("I twoją matkę też") wystąpi u boku Gaela Garcii Bernala ("Jak we śnie") w kinowej ekranizacji powieści "Pedro Paramo" autorstwa Juana Rulfo, uważanego za jednego z prekursorów realizmu magicznego.

 • Gael Garcia Bernal po szwedzku

  Gael Garcia Bernal ( "Złe wychowanie" ) wystąpi w filmie znanego szwedzkiego reżysera Lukasa Moodyssona ( "Fucking Amal" ).

 • Garcia Bernal i Luna znów razem

  Gael Garcia Bernal i Diego Luna, którzy wystąpili wspólnie w filmie "I twoją matkę też", dołączą do Willa Ferrella i pojawią się w hiszpańskojęzycznej komedii "Casa de mi padre". Na fotelu reżysera zasiada Matt Piedmont.

 • "Rudo i Cursi": Twojego brata też

  W żywiołowym stylu powracają w ojczyste rejony dwaj meksykańscy aktorzy: Gael Garcia Bernal i Diego Luna, wcielając się w komedii "Rudo i Cursi" w rywalizujących ze sobą na piłkarskim boisku braci.

 • Bernal z Pittem i Blanchett

  Gael Garcia Bernal ( "Dzienniki motocyklowe" , "Złe wychowanie" ) dołączył do obsady filmu "Babel". Zgodę na udział w projekcie wyrazili już Brad Pitt ( "Troja" ) i Cate Blanchett ( "Aviator" ). Na fotelu reżysera zasiądzie Alejandro Gonzalez Inarritu, twórca "Amores Perros" i "21 gramów" .

 • Gwiazdy kina w jury Cannes 2014

  Amerykańska reżyserka Sofia Coppola, meksykański aktor i filmowiec Gael Garcia Bernal oraz hollywoodzki gwiazdor Willem Dafoe zasiądą w jury na tegorocznym 67. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes - ogłosili w poniedziałek, 28 kwietnia, organizatorzy.

Wideo na temat: gael garcia bernal reżyser
 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Mamut

  Film niepokornego reżysera, Lukasa Moodyssona, przedstawia współczesną rzeczywistość poprzez trzy rozgrywające się równolegle, choć w odległych punktach świata, historie, które nieoczekiwanie łączą się ze sobą. Lukas Moodysson, twórca przeboju światowych festiwali "FUCKING AMAL", przedstawia nowy film, porównywany z obrazami "BABEL" i "21 GRAMÓW". Olśniewająca podróż do trzech zakątków świata, w którym największe namiętności współczesnego człowieka - miłość i pieniądze - nie znają granic....

 • Najsamotniejsza z planet

  Alex (Gael Garcia Bernal) i Nica (Hani Furstenberg), amerykańscy 30-latkowie, to zagorzali backpackersi, wierzący w moc przygody, omijanie szlaków turystycznych i nudnych biur podroży. Kilka miesięcy przed zaplanowanym ślubem w poszukiwaniu nowych doznań docierają do Gruzji, wynajmują lokalnego przewodnika i udają się na wyprawę w góry Kaukazu. Pierwsze dni mijają w atmosferze beztroski i wesołych rozmów w cieniu zapierających dech krajobrazów. Okazuje się jednak, że bohaterowie nie są sami w...