• Informacje na temat:

  gail porter

Artykuły na temat: gail porter
 • Piękna i Bestia znów razem

  Keith Flint, znany ze swej dość nietypowej fryzury wokalista grupy the Prodigy, i Gail Porter, znana brytyjska prezenterka telewizyjna, po prawie dwóch miesiącach rozstania postanowili do siebie wrócić. Para rozstała się w marcu, zaledwie po pięciu miesiącach znajomości.

 • Keith Flint znów samotny

  Keith Flint, członek brytyjskiej grupy the Prodigy, zakończył właśnie swój związek z Gail Porter, brytyjską prezenterką telewizyjną. Para często określana była jako "piękna i bestia". Do oficjalnego rozstania doszło w niecały miesiąc po tym, jak Gail wyprowadziła się od Flinta.

 • Sean Connery użyczy głosu w kreskówce

  Aktor - legenda Sir Sean Connery ( "Szukając siebie" , "Osaczeni" ) zadebiutuje w filmie animowanym. Aktor użyczy swojego głosu jednej z postaci bajki "Sir Billie The Vet".

 • Keith Flint randkuje w tajemnicy

  Lider brytyjskiej grupy Prodigy Keith Flint (34 l.) spotyka się z wschodzącą gwiazdą hip hopu Jentiną (19 l.), nazywaną "brytyjską odpowiedzią na Missy Elliott". Trzymiesięczny związek trzymany jest w tajemnicy, bo wokalistka boi się, czy jego ujawnienie nie złamie jej kariery.

 • Sophia Loren: Kąpiele w oliwie z oliwek

  To, że Sophia Loren ( "Hrabina z Hongkongu" ) lubi makarony, wie w Polsce każdy. Włoska gwiazda przyznała właśnie, że to, że pomimo 71 lat trzyma się tak dobrze, zawdzięcza w głównej mierze umiłowaniu życia oraz... spaghetti. I bez tej wiedzy uczestnicy internetowego plebiscytu na Najbardziej Naturalną i Piękną Gwiazdę wiedzieli na kogo głosować. Na drugim miejscu uplasował się George Clooney (45 l.).

Wideo na temat: gail porter
 • Blue Highway

  Dillon rozpoczyna właśnie nowe życie w Kalifornii. Kerry towarzyszy mu w drodze z Alabamy do nowego domu. Lubią swoje towarzystwo i zanim będę zmuszeni rozstać się na dłużej odbywają nieśpieszną podróż szlakiem ulubionych filmów. Wolni, szczęśliwi, spontaniczni zatrzymują się po drodze pod byle pretekstem. Odkrywają Stany i siebie nawzajem. Romans przeplata się z czarnym humorem i absurdalnymi sytuacjami. Ich Ameryka to nieskończony plan filmowy, pełen kadrów znanych z kinowego kanonu, który...

 • Tarzan. Król dżungli

  Jeden z najsłynniejszych bohaterów dziecięcej wyobraźni powraca! Zrealizowana z wielkim rozmachem animowana opowieść o niezwykłych przygodach chłopca wychowanego przez zwierzęta w samym sercu egzotycznej dżungli. Sympatyczna małpa Kala znajduje w dżungli opuszczone ludzkie niemowlę. Mimo początkowej nieufności stada, postanawia zaopiekować się dzieckiem. Chłopiec dorasta pod okiem górskich goryli jako jeden z nich, powoli ucząc się praw dżungli. Pod ich opieką wyrasta na silnego młodego...

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...