• Informacje na temat:

  gajewski

Artykuły na temat: gajewski
 • Agnieszka Grochowska i Dariusz Gajewski: On jest kobietą w tym związku, ona facetem

  Agnieszka Grochowska (35 l.) przyznaje, że w ich domu królestwem męża Dariusza Gajewskiego (50 l.) jest kuchnia. Ona z kolei najczęściej prowadzi samochód i rąbie drewno.

 • Zjednoczenie Soundsystem "Inity": Specjalny taryfikator w związku z popularnością Pablopavo

  16 stycznia ukaże się długo oczekiwany album Zjednoczenia Soundsystem, "Inity". Na kilka dni przed premierą płyty, warszawski kolektyw zdecydował się zaprezentować promomiks autorstwa DJ-a Krzaka, który zapowiada nowe wydawnictwo.

 • Kinga "Dzidzia" Gajewska z PO się rozwodzi?! "Polityka zabiła tę miłość"

  U Kingi Gajewskiej na przestrzeni ostatniego czasu wiele się zmieniło. W maju zeszłego roku wyszła za mąż, a wcześniej dostała się do Sejmu z list Platformy Obywatelskiej. Niestety, okazuje się, że chyba nie potrafiła połączyć polityki i życia małżeńskiego. Jak dowiadujemy się z "Faktu", najwyraźniej postawiła na karierę. Związek ucierpiał do tego stopnia, że... podobno szykuje się rozwód...

 • Pochowano Stanisława Mikulskiego

  Minister kultury, artyści i mieszkańcy Warszawy pożegnali w piątek Stanisława Mikulskiego, którego pogrzeb odbył się na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. - Serialowy Kloss, grany przez tego aktora, uosabia bohaterstwo i odwagę - powiedziała Małgorzata Omilanowska.

 • Ale sceny w Sejmie! W rolach głównych Krystyna Pawłowicz i Kinga Gajewska

  Do wymownych scen doszło podczas posiedzenia sejmowej komisji. W rolach głównych wystąpiły Krystyna Pawłowicz (66 l.) z Prawa i Sprawiedliwości i Kinga Gajewska (27 l.) z Platformy Obywatelskiej. Obie panie chyba nie darzą się wielką sympatią, co można wywnioskować po ich nowych zdjęciach. Posłanka partii rządzącej sięgnęła po coś leżącego obok młodszej koleżanki. Z miny "Dzidzi", bo tak koleżankę z ugrupowania nazywa Grzegorz Schetyna, wynika, że raczej jej się to za bardzo nie spodobało. Co...

 • Andrzej Grabowski: 40-lecie pracy artystycznej

  Znany aktor teatralny, telewizyjny i filmowy Andrzej Grabowski świętował w środę, 22 października, wieczorem 40-lecie swojej pracy artystycznej. Uroczystość odbyła się na scenie Teatru im. Juliusza Słowackiego po zakończeniu spektaklu "Chory z urojenia" Moliera, w którym aktor gra od 12 lat.

 • Posłanka Kinga Gajewska wzięła ślub! "Ostatnia panna z PO"

  To była wielka uroczystość na ponad 400 gości, którą uświetnili także strażacy i motocykliści (motory to ogromna pasja męża posłanki)! We wspaniałym Sanktuarium Prymasowskim w Rokitnie sakramentalne "tak" powiedziała posłanka Platformy Obywatelskiej, Kinga Gajewska. Wśród zaproszonych nie zabrakło oczywiście przyjaciół z klubu poselskiego. Pojawiła się m.in. Joanna Kluzik-Rostkowska, Rafał Trzaskowski i Marcin Święcicki. "Same życzenia trwały ponad dwie godziny" - zdradza "Super Expressowi"...

 • Krzysztof Zanussi "reżyserem niezwykłym"

  12. Festiwal Filmów i Spotkań Niezwykłych rozpoczął się w poniedziałek, 27 kwietnia, w Sandomierzu. W tegorocznej edycji w roli "reżysera niezwykłego" z sandomierską publicznością spotka się Krzysztof Zanussi, a "aktorki niezwykłej" - Maja Komorowska.

 • Grzegorz Schetyna i Kinga "Dzidzia" Gajewska-Płochocka: Jest dla niego niczym córka?

  Grzegorz Schetyna (54 l.) uchodzi za lidera, który swoją partią rządzi twardą ręką. Okazuje się jednak, że w ugrupowaniu jest ktoś, dla kogo jest ponoć… niczym ojciec. To jedna z młodych posłanek.

 • Gajewski na planie

  Jak informuje "Gazeta Wyborcza", Dariusz Gajewski ( "Warszawa" ) sfilmuje książkę Radka Knappa "Lekcje pana Kuki".

Zdjęcia na temat: gajewski
Wideo na temat: gajewski
 • "Pod powierzchnią": Bartłomiej Topa o Bartku Gajewskim

  Bartłomiej Topa opowiada o swoim bohaterze, jego motywacjach i wspaniałej atmosferze oraz współpracy na planie. Aktor staje też w obronie Bartka Gajewskiego. Dlaczego? Przekonacie się oglądając serial.

 • Co za chamstwo! Krystyna Pawłowicz popycha posłankę Platformy Obywatelskiej!

  Krystyna Pawłowicz przez wiele lat w bezpardonowy sposób obrażała kogo tylko chciała. Koledzy z PiS bili jej brawa. W poczuciu bezkarności zaczęła stosować przemoc - ostatnio kamery zarejestrowały, jak popycha na sali plenarnej Kingę Gajewską-Płochowską z Platformy Obywatelskiej!

 • Justyna Steczkowska: W moim domu jest zakaz przynoszenia kolorowych napojów

  Dlaczego picie wody jest ważne dla naszego organizmu? O akcji społecznej „Wybieram wodę” rozmawiały Justyna Steczkowska oraz dr inż. Dorota Gajewska z Polskiego Towarzystwa Dietetyki. - Pomysłem moim i mojego męża, aby zachęcić dzieci do pica większej ilość wody jest to, że nie kupujemy nic innego – zdradziła Steczkowska. - „Wybieram wodę” to bardzo dobry ruch społeczny, w którym chcemy wprowadzić modę na wodę – dodała. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: gajewski
 • Agnieszka Grochowska i Dariusz Gajewski

  widac po tobie dziewczyno ze masz juz dosyć tego gościa staruszka . Oj dosyć!!!

 • Re: W oczekiwaniu na 5. sezon

  gdzie jest 2 sezon "Gliny"???!????? kiedy TVP zamierza wydać płyty????!!!!????sie pytam!

 • Re: Janusz nie żyje!

  To straszne! najpierw Hanka Mostowiak ,teraz janusz Gajewski!!!kto następny???????/ Prawdziwy pomór,żeby tak jeszcze padlo na twórce tych bzdur>Polacy,co wy ogladacie??????/

 • Re: Janusz nie żyje!

  To straszne! najpierw Hanka Mostowiak ,teraz janusz Gajewski!!!kto następny???????/ Prawdziwy pomór,żeby tak jeszcze padlo na twórce tych bzdur>Polacy,co wy ogladacie??????/ telewizje a słuchamy radia