• Informacje na temat:

  gala fryderyki

Artykuły na temat: gala fryderyki
 • Odmieniona Monika Brodka na Fryderykach!

  Monika Brodka (29 l.) po sześciu latach przerwy wraca z nową płytą. Z tego powodu wokalistki nie mogło zabraknąć na gali rozdania Fryderyków. Artystka wystąpiła na scenie, prezentując jeden ze swoich utworów. Przy okazji mogliśmy zaobserwować jej nowy image! Jak Wam się podoba?

 • Fryderyki 2015: Będą zmiany!

  Nie cztery, a osiem kategorii w muzyce rozrywkowej - to największe zmiany, które czekają nagrody polskiego przemysłu muzycznego Fryderyki. Do piątku (19 grudnia) przyjmowane są zgłoszenia.

 • Fryderyki 2018: Basia Trzetrzelewska po latach wraca na salony! Poznajecie ją?

  ...niej Basia znów zrobiła sobie przerwę. Teraz powraca ponownie! W maju ukaże się jej nowy album. Tymczasem piosenkarka pojawiła się na ostatniej gali Fryderyki 2018. Zobaczcie, jak się zaprezentowała.

 • Mama Selita "Materialiści": Posłuchaj płyty przed premierą

  Tylko w Interii możecie przedpremierowo posłuchać w całości płyty "Materialiści" grupy Mama Selita.

 • Sara May krytykuje Fryderyki

  "Nieporadne komentarze, nieudolne żarciki i ta świecąca się jak psu jaja peruka."

 • Rozdano Fryderyki 2014. Wielki sukces Dawida Podsiadły!

  W czwartek (24 kwietnia) odbyła się jubileuszowa 20. edycja rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce - Fryderyków.

 • "Fryderyki" w hołdzie ofiarom katastrofy

  Z powodu żałoby narodowej odwołano wszystkie wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Nie odbędzie się również uroczystość wręczenia Nagród Akademii Fonograficznej Fryderyk 2010. W miejsce tradycyjnej gali zorganizowany zostanie koncert "Fryderyk 2010. Artyści w hołdzie ofiarom katastrofy lotniczej w Smoleńsku".

 • Dawid Podsiadło: Triumf symboliczny

  Po jubileuszowej, 20. gali rozdania Fryderyków Dawid Podsiadło oficjalnie już został Adamem Małyszem polskiej piosenki.

 • Nosowska najlepsza

  Absolutną rekordzistką tegorocznej Gali Fryderyki 2008 została Katarzyna Nosowska i zespół Hey.

 • Marek Jackowski: Komponował do ostatnich chwil

  24 kwietnia podczas uroczystej gali w warszawskiej Sali Kongresowej zmarłemu w 2013 roku Markowi Jackowskiemu przyznany zostanie Złoty Fryderyk za całokształt twórczości.

Zdjęcia na temat: gala fryderyki
Wideo na temat: gala fryderyki
 • Fryderyki 2011: Gwiazdy na czerwonym dywanie

  W poniedziałek, 9 maja, odbyła się gala wręczenia najważnieszych nargód muzycznych w Polsce. Cztery Fryderyki 2011 otrzymała metalowa grupa Acid Drinkers, a trzy powędrowały w ręce Moniki Brodki.

 • Batman V Superman: Świt sprawiedliwości

  Superprodukcja Zacka Snydera będzie kontynuować wątki z filmu "Człowiek ze stali", tym razem do życia "Supermana" wkroczą Batman, Wonder Woman i Lex Luthor. Całość ma wprowadzać widza do ekranizacji "Ligi Sprawiedliwości".

 • Natalia Przybysz: Głęboko cieszy mnie ta nagroda!

  Za nami 21. gala rozdania Fryderyków. Najwięcej statuetek mógł zgarnąć Artur Rojek. Wokalista miał 5 nominacji, jednak po Fryderyka sięgnął tylko raz. Największą gwiazdą wieczoru okazała się Natalia Przybysz. Piosenkarka zgarnęła dwie statuetki - za płytę "Prąd" (album roku w kategorii rock) i utwór "Miód"(utwór roku). "Po cichu, ale głęboko cieszy mnie ta nagroda" - przyznała. (Agencja TVN

 • Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów

  Rok 50-ty przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian... Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy. Zirytowany tym Juliusz Cezar, postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja. Władca każe wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli. To "Osiedle Bogów". Czy nasi galijscy przyjaciele oprą się pokusie...