• Informacje na temat:

  gala vma

Artykuły na temat: gala vma
 • Spears dostanie kolejną szansę

  Szefowie telewizji MTV zastanawiają się nad zaproszeniem gwiazdy pop Britney Spears (26 l.) na wrześniową galę wręczania nagród Video Music Awards (VMA). Na ubiegłorocznej imprezie miał miejsce katastrofalny "comeback" piosenkarki.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Lady Gaga w pelerynie z włosów

  Choć dopiero co zaszokowała swoich fanów pojawiając się przed kilkoma tygodniami na gali rozdania nagród MTV VMA w sukience z mięsa, wygląda na to, że Lady Gaga ma w zanadrzu jeszcze inne pomysły na kontrowersyjne stroje. Autorka hitu "Alejandro" pojawiła się w środę w Nowym Jorku odziana w pelerynę wykonaną z... włosów.

 • MTV Video Music Awards 2014: Nominacje

  Beyonce otrzymała najwięcej, bo aż osiem, nominacji do tegorocznych nagród MTV VMA dla najlepszych teledysków roku. To może być jej wieczór!

 • Z odwyku na imprezę

  W zaledwie jeden dzień od nagrania spotu promującego trzeźwość na potrzeby gali rozdania nagród MTV VMA z aktorką komediową Chelsea Handler, Lindsay Lohan pojawiła się na zakrapianej alkoholem imprezie w jednym z nocnych klubów w Nowym Jorku.

 • MTV VMA 2011: Wieczór kobiet

  Po dwie statuetki na niedzielnej (28 sierpnia) gali MTV Video Music Awards zgarnęły solidarnie Katy Perry, Britney Spears i Lady Gaga, ale wieczór należał do Beyonce, która pokazała się z ciężarnym brzuszkiem.

 • Britney Spears zmartwychwstaje

  .... Skandale również nie są jej obce, w 2003 r. podczas gali VMA, Spears zaszokowała publiczność tym, że całowała się z Madonną. Organizatorzy MTV Video Music Awards potwierdzili występy m.in. Kayne Westa, Fall Out Boy, Chrisa Browna czy Foo Fighters. Gala odbędzie się w Palm Hotel & Casino.

 • 10. nominacja dla Katy Perry

  Amerykańska wokalistka Katy Perry może się pochwalić jeszcze jedną nominacją do tegorocznej nagrody VMA wręczanej przez stację MTV.

 • Ta celebrytka za wszelką cenę szuka sposobów, aby nas zaszokować! Na liście jej "skandali" znalazł się m.in. wyuzdany taniec z Robinem Thickiem na Gali MTV VMA. Ostatnio zaś piosenkarka ogłosiła, że jest lesbijką. Celebrytka związała się z modelką Stellą Maxwell (24 l.) o czym oczywiście poinformowała na Instagramie. Widocznie ten portal społecznościowy jest jej ulubionym narzędziem do szokowania...

 • Miley Cyrus: Nawet narzeczony ma jej dosyć?

  Kontrowersyjny występ piosenkarki Miley Cyrus podczas niedzielnej (25 sierpnia) ceremonii rozdania statuetek MTV VMA będzie miał również konsekwencje dla życia prywatnego gwiazdy.

Wideo na temat: gala vma
 • Pijane gwiazdy po Gali VMA! Ledwo trzymały się na nogach!

  Podobno nawet najlepsze gale zaczynają się tak naprawdę dopiero na tzw. "afterze". Niektóre gwiazdy boleśnie się o tym przekonały! After party po gali MTV Video Music Awards dało się we znaki m.in. Selenie Gomez oraz Ally Brooke. Celebrytki miały problem z utrzymaniem pionu. Ależ to musiała być impreza!

 • Batman V Superman: Świt sprawiedliwości

  Superprodukcja Zacka Snydera będzie kontynuować wątki z filmu "Człowiek ze stali", tym razem do życia "Supermana" wkroczą Batman, Wonder Woman i Lex Luthor. Całość ma wprowadzać widza do ekranizacji "Ligi Sprawiedliwości".

 • Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów

  Rok 50-ty przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian... Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy. Zirytowany tym Juliusz Cezar, postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja. Władca każe wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli. To "Osiedle Bogów". Czy nasi galijscy przyjaciele oprą się pokusie...