• Informacje na temat:

  gala wiktorów

Artykuły na temat: gala wiktorów
 • "O mnie się nie martw": Paweł Domagała odkryciem roku? Ma szansę na Wiktora 2015

  Paweł Domagała, czyli Krzysiek Małecki z "O mnie się nie martw", jest jedną z pięciu osób nominowanych do Wiktorów 2015 w kategorii Odkrycie Roku. Już w najbliższy poniedziałek dowiemy się, czy zdobędzie nagrodę Polskiej Akademii Telewizyjnej.

 • Wiktory 2015: Margaret, Dawid Podsiadło i Artur Rojek nominowani

  Poznaliśmy nominacje do nagrody Wiktorów za rok 2014. W kategorii artysta sceny roku znaleźli się: Włodek Pawlik, Dawid Podsiadło, Artur Rojek, Piotr Beczała oraz Margaret.

 • "Ranczo": Cezary Żak dostał Wiktora Publiczności

  Cezary Żak, czyli Paweł i Piotr Kozioł z "Rancza", dołączył do grona ponad trzystu laureatów przyznawanych już od 30 lat Wiktorów. Aktor dostał nagrodę uważaną za najważniejszą - Wiktora Publiczności.

 • Tomasz Kot laureatem Wiktora

  Tomasz Kot otrzymał statuetkę Wiktora w kategorii "aktor roku". Jubileuszowa, 30. gala wręczenia nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu, odbyła się w poniedziałek, 30 marca, na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Kto powalczy o Wiktory 2012?

  ..."20m2 Łukasza". Gala wręczenia Wiktorów odbędzie się w sobotę, 6 kwietnia na Zamku Królewskim w Warszawie. Trwają rozmowy dotyczące transmisji telewizyjnej uroczystości (do tej pory pokazywana była na...

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • Kto dostanie Wiktora?

  Nie zdążyliśmy jeszcze otrząsnąć się z emocji, jakich dostarczyła nam poniedziałkowa gala Telekamer, a już musimy szykować się na następne. Właśnie ogłoszono nominacje do najstarszych polskich nagród telewizyjnych - Wiktorów. Sprawdźcie, które gwiazdy serialowe mają w tym roku szansę otrzymać Wiktora...

 • Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski laureatami Wielkiego Splendora

  Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski zostali laureatami Wielkiego Splendora - nagrody Teatru Polskiego Radia. Nagrody wręczono w poniedziałek podczas gali w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

 • Dla kogo Wiktory?

  W niedzielę, 30 października TVN wyemituje relację z uroczystości wręczenia Wiktorów. Nagrody dla osobowości telewizyjnych minionego roku zostaną wręczone już po raz 26. Galę poprowadzi Marcin Prokop, a uroczystość uświetni występ grupy MoCarta.

 • Artur Żmijewski: Szkolna miłość przetrwała do dziś

  W tym roku obchodzą 22. rocznicę ślubu i 30. - znajomości.

Zdjęcia na temat: gala wiktorów
Wideo na temat: gala wiktorów
 • Wiktory 2009 przyznane!

  Znamy laureatów Wiktorów 2009, nagrody przyznawanej przez Akademię Telewizyjną największym osobowościom małego ekranu. Zapraszamy na relację z gali!

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Filip Chajzer jest gejem! Pierwsze zdjęcia z ukochanym!

  Filip Chajzer postanowił wyjść z szafy i dokonał coming outu! Miało to miejsce podczas uroczystej gali wręczenia Wiktorów!

 • Batman V Superman: Świt sprawiedliwości

  Superprodukcja Zacka Snydera będzie kontynuować wątki z filmu "Człowiek ze stali", tym razem do życia "Supermana" wkroczą Batman, Wonder Woman i Lex Luthor. Całość ma wprowadzać widza do ekranizacji "Ligi Sprawiedliwości".