• Informacje na temat:

  gardias 10 lat

Artykuły na temat: gardias 10 lat
 • Rusza proces Doroty Gardias

  Dorota Gardias (32 l.) oskarżona jest o... rozbój! Grozi jej od dwóch do dziesięciu lat więzienia!

 • Gwiazdy TVN podekscytowane pracą w nowych kanałach stacji

  W czwartek ruszyły dwa nowe kanały telewizyjne: TVN Meteo Active i TVN Fabuła. W pierwszym prowadzącymi codziennego programu "na żywo" zostały m.in. Dorota Gardias i Agnieszka Cegielska, zaś w drugim m.in. Anna Wendzikowska. Gwiazdy są podekscytowane nową pracą i liczą, że kanały zdobędą sympatię widzów oraz pozwolą im rozwinąć kariery.

 • Ponownie rusza proces przeciw Gardias!

  Przypomnijmy, że chodzi o sprawę, zgłoszoną przez jednego z paparazzo, który twierdzi, że celebrytka i jej ówczesny ukochany napadli na niego w jego własnym samochodzie, uszkadzając mu wart 10 tys(...), przed którym od kilkunastu miesięcy toczy się postępowanie przeciwko ciężarnej pogodynce. Wiceprezes tegoż sądu do spraw karnych potwierdził w nim przewlekłość postępowania w sprawie pani Gardias...

 • Nowe programy gwiazd

  Informacje, komentarze, ale też zaskakujące ciekawostki i badanie tajemniczych spraw z przeszłości, to tematy nowych programów. Na co stawiają tym razem znani dziennikarze i prezenterzy?

 • Dorota Gardias skończyła budowę domu! Wprowadza się na święta!

  Dorota Gardias (33 l.) szykuje 2-letniej córce kolejną życiową rewolucję!

 • Ogniste tango Nowak-Ibisz

  - Tango! Ogniste! - wykrzyknęła Anna Nowak-Ibisz zapytana o to, co chciałaby zatańczyć w programie "Taniec z gwiazdami". - Szkoda, że nie ma tańca afrykańskiego - dodała.

 • Edyta Herbuś: Koniec sielanki. Szykuje się bolesne rozstanie z ukochanym?

  W życiu nowego ukochanego Edyty Herbuś (były Doroty Gardias-Skóry) zaszły ostatnio zmiany, które kosztują wiele nieprzespanych nocy. Czy zaważy to także na związku tancerki?

 • O fenomenie "Tańca z gwiazdami"

  Średnio 4,62 mln widzów oglądało zakończoną kilka dni temu 12. edycję "Tańca z gwiazdami". Wpływy z samych reklam nadawanych w przerwach programu wyniosły ponad 60 mln złotych. Przytoczone liczby chyba wyraźnie wskazują, że Polacy wciąż chcą oglądać wyginających się na parkiecie celebrytów i najpewniej już wiosną przyszłego roku dostaną kolejną ich porcję.

 • Edyta Herbuś spełnia się w roli macochy! Dzieci ukochanego ją lubią?!

  ...związków. Ostatnio wybrali się na spacer po mieście. Parze towarzyszył syn Piotra, Melchior (10 l.) oraz córka Hania (5 l.), którą ma z poprzedniego związku z Dorotą Gardias (38 l.). Widać było, że(...) i obdarowywały nawzajem pocałunkami. Wygląda na to, że Edyta Herbuś doskonale odnajduje się w roli macochy. Po kilku nieudanych związkach, m.in. z tancerzem Tomaszem Barańskim i 19 lat starszym od niej...

 • Co w letniej ramówce TVN?

  Wakacje na pełnych obrotach obiecuje widzom telewizja TVN. W poniedziałek, 28 czerwca, rusza nowa, letnia ramówka TVN. Widzowie mogą liczyć na seriale , specjalne wydania "Dzień Dobry TVN" i "Co za tydzień" oraz nowy program muzyczny.