• Informacje na temat:

  gardias ćwiczy

Artykuły na temat: gardias ćwiczy
 • Dorota Gardias: Wszystko mi się zawaliło

  Dorota Gardias (35 l.) w życiu osobistym doznała kilku porażek. Dziś próbuje być szczęśliwa, z nowym mężczyzną u boku. "To już ostatni" - śmieje się pogodynka. Jak wspomina trudny czas?

 • Dorota Gardias załamana po ciąży: Mam odstający brzuch!

  Dorota Gardias (32 l.) myślała, że powrót do dawnej figury będzie łatwiejszy...

 • Gardias-Skóra miała surowego ojca

  ...28-letnia Dorota Gardias-Skóra nie zasmakowała wielu uroków dzieciństwa. Jej ojciec zadbał o to, by córka miała wszechstronne wykształcenie. Niestety, odbyło się to kosztem beztroski i zabawy.

 • Edyta Herbuś już nie ukrywa nowego partnera!

  Gwiazda oficjalnie potwierdziła, że znów jest zakochana, a jej serce skradł pewien Piotr.  Szybko okazało się, że mężczyzna znany jest na salonach. Ma bowiem pięcioletnią córkę Hanię ze związku z pogodynką Dorotą Gardias. Jest też tatą Vivian i Melchiora, którzy są owocem uczucia do aktorki Karoliny Rosińskiej, znanej z filmu „Uprowadzenie Agaty”. Edyta wreszcie czuje, że spotkała na swej drodze...

 • Gwiazdy TVN podekscytowane pracą w nowych kanałach stacji

  W czwartek ruszyły dwa nowe kanały telewizyjne: TVN Meteo Active i TVN Fabuła. W pierwszym prowadzącymi codziennego programu "na żywo" zostały m.in. Dorota Gardias i Agnieszka Cegielska, zaś w drugim m.in. Anna Wendzikowska. Gwiazdy są podekscytowane nową pracą i liczą, że kanały zdobędą sympatię widzów oraz pozwolą im rozwinąć kariery.

 • Gardias: Jakie lubi wyzwania?

  Dorota Gardias nie boi się nowych wyzwań, lubi adrenalinę, a jej marzeniem jest udział w rajdzie. - Jeśli mam chwilę wolnego czasu, wybieram się na tor i ćwiczę - mówi.

 • Wytańczyli Kryształową Kulę!

  Dorota Gardias i Andrej Mosejcuk zostali laureatami 9. edycji "Tańca z gwiazdami". Para wytańczyła Kryształową Kulę i klucze do srebrnego porsche.

 • Ogniste tango Nowak-Ibisz

  - Tango! Ogniste! - wykrzyknęła Anna Nowak-Ibisz zapytana o to, co chciałaby zatańczyć w programie "Taniec z gwiazdami". - Szkoda, że nie ma tańca afrykańskiego - dodała.

Zdjęcia na temat: gardias ćwiczy
Wideo na temat: gardias ćwiczy
 • Dorota Gardias odchudza się po ciąży. "Przytyłam 12 kg"

  Dorota Gardias we wrześniu urodziła swoje pierwsze dziecko - córkę Hanię. Pogodynka postanowiła jak najszybciej zacząć ćwiczyć i wrócić do formy. Fizjoterapeuta Krzysztof Sobczak opowiedział o ćwiczeniach, jakie powinna wykonywać kobieta po porodzie, a dietetyk Monika Dąbrowska-Molenda wspomniała o odpowiedniej diecie. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Kieł

  Ojciec i matka mieszkają wraz z trójką dzieci w domu na obrzeżach miasta. Dom otoczony jest wysokim płotem. Dorosłe dzieci nigdy jeszcze nie wyszły poza teren posiadłości. Ich edukacja, rozrywka i ćwiczenia fizyczne są pod ścisłą kontrolą rodziców, bez jakiegokolwiek kontaktu ze światem zewnętrznym. Jedyną osobą z zewnątrz, która ma prawo wejść do tego domu, jest Christina. Ojciec zaprasza ją, by poskromić seksualne ciągoty syna. W "laboratoryjnych" warunkach reżyser umieszcza metaforyczną...

 • Karate Kid

  Dre (Jaden Smith) razem z matka przeprowadza się do Chin gdzie postanawia ćwiczyć sztuki walki i poznaje pana Hana (Jackie Chan). Ten będzie wprowadzał go we wszystkie tajniki walk. "Dre Parker to fajny dzieciak, który wyjechał z rodzinnego miasta i teraz musi dać sobie radę w Chinach," mówi Jaden Smith, który wcześniej zagrał z ojcem w filmie W pogoni za szczęściem (The Pursuit of Happyness). "Jest mu naprawdę trudno - po prostu czuje, że nie pasuje do otoczenia. Trochę nie z własnej woli...

Dyskusje na temat: gardias ćwiczy
 • Re: Aneta Zając: Na wszystkich dziadków mogę liczyć

  Urbańska niedawno powiedziała mediom, że fatalnie być tą trzecią, Dereszowskiej TVN wstrzymało publikacje bo za tym stoi słynny RUREK :-), Gardias nawet ze szpitala sobie ustawkę wczoraj strzeliła, Lis przed wakacjami wiele opowiadała a teraz po okładkach lata., Frycz i Ostrowska przed wakacjami starcie w prasie dały, Ostałowska lans na poprawianiu urody cały czas ćwiczy w mediach, a obecna