• Informacje na temat:

  gardias rozstała się

Artykuły na temat: gardias rozstała się
 • Rewia: Dorota Gardias rozstała się z partnerem

  Choć Dorota Gardias (33 l.) uśmiecha z ekranu telewizora, w jej życiu nie jest już tak pogodnie.

 • Dorota Gardias zmieniła się na wiosnę

  Jej partner twierdzi, że Dorota Gardias jest stworzona do krótkich fryzur. My jako pierwsi mieliśmy okazję obserwować zmianę jej wizerunku i zobaczyć, jak wygląda w długich włosach.

 • Dorota Gardias: Córka lekiem na depresję

  Jej pociecha Hania poszła od września do przedszkola. Prezenterka bardzo to przeżywa, ale nauczyła się już panować nad emocjami.

 • Gardias: A jednak się rozwodzi

  Dorota Gardias zdecydowała się oficjalnie skomentować krążącą od pewnego czasu plotkę na temat końca jej małżeństwa z Konradem Skórą.

 • Najgłośniejsze rozstania 2017 roku

  Gardias. W marcu rozstanie zaliczyła jedna z bliźniaczek Olsen, Ashley. Jej związek ze starszym o 26 lat Richardem Sachsem rozpadł się po pięciu miesiącach. Według informatora "Us Weekly" to nie(...) i o planach rodzicielskich. Wyznała nawet, że zamroziła swoje jajeczka z myślą o przyszłym potomstwie. Nieoczekiwanie para rozstała się. Mąż modelki chciał mieć "stały dom, w którym rodzina powinna...

 • Dorota Gardias mówi stanowcze „nie” małżeństwu! Nie zaufa już nikomu?

  Dorota Gardias (35 l.) ma już za sobą kilka nieudanych związków. Wygląda na to, że więcej nie zobaczymy u pogodynki obrączki.

 • Dorota Gardias o nowym facecie: "Szczęściem jest odnalezienie osoby odpowiedzialnej"

  Wygląda na to, że Dorota Gardias (34 l.) wreszcie odnalazła szczęście w miłości. O tym, że jest zakochana, mówi się już od dawna, ale dopiero teraz pogodynka postanowiła nieco więcej opowiedzieć o swoim związku z niejakim Krzysztofem.

 • Dorota Gardias: Jej córka sprawia problemy wychowawcze!

  Kilka tygodni temu pogodynka przyznała, że rozstała się z ojcem swojej córeczki Hani (2 l.) Piotrem Bukowieckim (33 l.). Niedawno na antenie DD TVN Dorota Gardias (33 l.) opowiedziała zaś, że ma problemy wychowawcze ze swoją latoroślą. Przyznała, że Hania przechodzi teraz tzw. bunt 2-latka. - Zaczęła się obrażać, najpierw próbowałam ją udobruchać, ale przekonałam się, że to nie jest dobra...

 • Dorota Gardias-Skóra o nowym związku: Nie planuję intymnych zwierzeń

  Odkąd w marcu br. rozstała się z ojcem córki Hani (2 l.), utrzymywała, że jest sama. Zdania nie zmieniła nawet wtedy, gdy jeden z magazynów opublikował jej zdjęcia z Krzysztofem, niegdyś kierowcą rajdowym, teraz specjalistą z branży motoryzacyjnej. Z artykułu wynikało, że są parą. Pogodyna nie chciała tego komentować, zapewniając, że skupia się wyłącznie na opiece nad córką. Mówiła, że dobrze...

 • Edyta Herbuś zaręczyła się z byłym facetem Gardias?

  Według informacji jednego z tabloidów ekspartner Doroty Gardias-Skóry oświadczył się Edycie Herbuś (36 l.).

Wideo na temat: gardias rozstała się
 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.

 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...