• Informacje na temat:

  garlicki bedzie ojcem

Artykuły na temat: garlicki bedzie ojcem
 • Łukasz Garlicki został ojcem?!

  Na salonach plotkuje się, że Łukasz Garlicki (36 l.), uczestnik "Tańca z gwiazdami", został ojcem. Prawda czy fałsz?

 • Kochankowie, kosmonauci, obywatele

  "Dzień dobry, kocham cię!" i "Obywatel" to dwa polskie filmy, które powalczą o widzów w ten weekend. Będzie im tym trudniej, że do kin wchodzą też: długo oczekiwany "Interstellar", nagrodzone w Cannes "Mapy gwiazd" i dotykający ważnych problemów społecznych "Śmieć".

 • Zostanie ojcem!

  ..."Łukasz Garlicki zostanie ojcem!" - donosiły niedawno plotkarskie media. I jak w każdej plotce było w tym ziarno prawdy. Garlicki, czyli Waldek w "Galerii" niespodziewanie zostanie tatą kilkumiesięcznego maluszka.

 • "Galeria": Garlicki zostanie ojcem

  "Łukasz Garlicki zostanie ojcem!" - donosiły niedawno plotkarskie media. I jak w każdej plotce było w tym ziarno prawdy. Garlicki, czyli Waldek w "Galerii" niespodziewanie zostanie tatą kilkumiesięcznego maluszka.

 • Garlicki dostał naganę

  Łukaszowi Garlickiemu (34 l.) dostało się za ostatnie skandaliki. I to od własnej mamy!

 • Projekt Warszawiak: Ojciec bije syna!

  W nowym klipie Projektu Warszawiak "Felek Zdankiewicz" aktor Piotr Garlicki bije swojego syna, również aktora i współtwórcę zespołu, Łukasza Garlickiego.

 • ​"Na dobre i na złe": Z "Ojca Mateusza" do Leśnej Góry!

  ...biologicznym ojcem! Podczas rozmowy mężczyzna wyjdzie na chwilę do garderoby po listy od matki Julki i nagle straci przytomność. Zostanie przewieziony do Leśnej Góry, gdzie wyzna lekarzom, że cierpi na chorobę Alzheimera... Julka postanowi w końcu poznać ojca bliżej i zostać w Leśnej Górze ma stałe. Dowiemy się tego z jej rozmowy z dyrektorem Stefanem Tretterem (Piotr Garlicki), gdy...

 • "Ojciec Mateusz": Piękność na tropie

  Prace na planie "Ojca Mateusza" idą pełną parą. To już dziewiąta seria! Ksiądz-detektyw zdemaskuje kolejnych złodziei, oszustów i zabójców. A atrakcyjna policjantka skłoni Nocula do wyjątkowych wyrzeczeń.

 • Lekkoduch i obibok zostanie ojcem?

  Pasją Łukasza Garlickiego jest robienie zdjęć. Jednak, jak sam przyznaje, ostatnio marzeniem stało się granie: – Mam wilczy apetyt na jakąś dobrą fabułę. Byłoby to nie tylko kolejne zadanie aktorskie, ale również duża frajda – mówi.

 • Czarujący drań

  Łukasz Garlicki - uważany za jednego z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia - gra obecnie w "Plebanii". Czy spodoba się widzom jako uroczy, ale dość bezwzględny książę?

Zdjęcia na temat: garlicki bedzie ojcem
Wideo na temat: garlicki bedzie ojcem
 • "Galeria": Łukasz Garlicki: Od bumelanta do ojca

  - Waldek musi zacząć przechodzić taką drogę od chłopca do mężczyzny i stać się w pewien sposób odpowiedzialny, co nie jest dla niego takie proste, ale zaczyna sobie jakoś z tym radzić. Pojawiają się jakieś takie takie pokłady uczuć, o które sam siebie nie podejrzewał - szczegóły z życia swojego serialowego bohatera zdradził Łukasz Garlicki.