• Informacje na temat:

  garrett hedlund aktor

Artykuły na temat: garrett hedlund aktor
 • Gwiazdy na premierze "Imagine"

  Andrzej Jakimowski, twórca nagradzanych "Sztuczek", zaprezentował w Warszawie swój nowy obraz, "Imagine". Na pokazie gościli znani aktorzy: Edward Hogg, Alexandra Maria Lara, która właśnie skończyła pracę na planie nowego filmu Rona Howarda, i Sam Riley - filmowy Ian Curtis z "Control".

 • Kirsten Dunst: Najpierw żona, potem druhna

  Rzadko zdarza się, by w trakcie weekendu do kin trafiały dwa filmy z rolami jednego aktora. Udało się to w tym tygodniu Kirsten Dunst, którą oglądać możemy w niewielkiej roli w filmie "W drodze" oraz jako gwiazdę "Wieczoru panieńskiego". Listę premier uzupełniają: piąta część serii "Resident Evil" i komediodramat "Dwoje do poprawki" z Meryl Streep.

 • "W drodze": Bitnicy na ekranie

  Gutek Film, dystrybutor filmu "W drodze", udostępnił nowe fragmenty obrazu z rolami Kristen Stewart, Garretta Hedlunda i Sama Rileya. Film w reżyserii Waltera Sallesa trafi na ekrany polskich kin 14 września.

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2014

  Nowe dzieła Martina Scorsese, Larsa von Triera, Wojciecha Smarzowskiego i Christophera Nolana. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2014 roku.

 • Justin Timberlake u braci Coen

  Justin Timberlake zagrał jedną z ról w najnowszym filmie braci Coen "Co jest grane, Davis?". Obraz otrzymał m.in. Grand Prix na festiwalu w Cannes, a sam gwiazdor uważa rolę w nim za przełomową w swojej karierze.

 • Olivia Wilde została mamą

  Olivia Wilde ("Tron: Dziedzictwo") urodziła synka. Otis Alexander to pierwsze dziecko aktorki i jej narzeczonego Jasona Sudeikisa ("Millerowie").

 • "W drodze": Kurz, pot i łzy

  Sal Paradise, Dean Moriarty, Ed Dunkel i Marylou (bohaterowie kultowej powieści Jacka Kerouaca) wyruszają w podróż po Ameryce. Przemierzają kraj od wschodniego do zachodniego wybrzeża, w tą i z powrotem. Żyją chwilą, kontestują system i rozpalają wyobraźnię oddając się hipnotyzującej, sensualnej, narkotycznej podróży.

 • "On the Road": Kurz, pot i łzy

  Jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów walczących w Cannes o Złotą Palmę była ekranizacja głośnej książki Jacka Kerouaca "W drodze" w reżyserii Waltera Sallesa ("Dzienniki motocyklowe"). W obrazie zobaczyć możemy gwiazdę sagi "Zmierzch" - Kristin Stewart.

 • Olivia Wilde karmi piersią

  Fotografia Olivii Wilde karmiącej piersią synka Otisa znalazła się w najnowszym numerze amerykańskiej edycji magazynu "Glamour".

 • "Co jest grane, Davis?": Premierowy zwiastun!

  Znani z niezwykłego poczucia humoru bracia Coen po trzech latach przerwy wracają z filmem "Co jest grane, Davis?". Tytuł otrzymał już Grand Prix na 66. festiwalu w Cannes i dwie nominacje do Oscarów, zbiera też świetne recenzje krytyków na całym świecie. Tylko w portalu INTERIA.PL możecie obejrzeć premierowy, polski zwiastun tej produkcji.

Wideo na temat: garrett hedlund aktor
 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.

 • Piotruś Pan

  "Piotruś Pan" to nowe podejście do historii klasycznych postaci stworzonych przez J.M. Barriego. Film opowiada historię osieroconego chłopca, który trafia do magicznej Nibylandii. Będzie się tam bawił i stawiał czoła niebezpieczeństwom, a w końcu odkryje swoje przeznaczenie — zostanie bohaterem, którego już na zawsze wszyscy będą znali jako Piotrusia Pana.

 • Co jest grane, Davis?

  Przenoszący się z jednej kanapy na drugą, z podrzędnego nowojorskiego baru do kolejnego, muzyk Davis (Oscar Isaac), próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie, a także wciąż uciekającego mu kota. Po drodze marzy o zrobieniu wielkiej kariery muzycznej. Gra co prawda z Justinem Timberlake'em, ale nie da się ukryć, że muzycy mijają się w doborze repertuaru. Davis na pewno nie jest mistrzem w podejmowaniu właściwych decyzji. Nieustająco zostawia i zabiera rzeczy od dziewczyny przyjaciela, z którą...