• Informacje na temat:

  gary graham

Artykuły na temat: gary graham
 • Kolejny serial Spielberga w Polsce

  ...najpopularniejszych hollywoodzkich aktorów. Grają w nim m.in.: Skeet Ulrich, Matthew Settle, Keri Russell, Graham Greene, Josh Brolin, Beau Bridges, George Leach, Sean Astin, Jessica Capshaw, Gary Busey, Tom Berenger, Irene Bedard, Rachel Leigh Cook, Tyler Christopher, Christian Kane, Matthew Modine, Alan Tudyk, Graham Greene, Tonantzin Carmelo oraz Balthazar Getty. Reżyserią serialu zajęło się kilku...

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza Śliwińskiego. Najwięcej nominacji - dziewięć - otrzymały "Birdman" i "Grand Budapest Hotel".

 • Hard Rock Heroes w Katowicach: Przyjedzie Graham Bonnet

  Kolejnym wykonawcą, który potwierdził swój udział na Hard Rock Heroes Festival, jest Graham Bonnet z zespołem Alcatrazz. Główną gwiazdą imprezy w katowickim Spodku (28 listopada) będzie Whitesnake.

 • Snow Patrol: Płyta w maju

  "Eyes Open" to tytuł najnowszego albumu szkockiej gitarowej formacji Snow Patrol. Gary Lightbody, lider i wokalista grupy, jest z tej płyty "bardzo dumny", co przyznał na jej oficjalnej stronie. Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć teledysk do najnowszej piosenki "You're All I Have", która pilotuje płytę.

 • W hołdzie Bruce'owi Springsteenowi

  Elvis Costello, Joe Ely, Graham Parker, Pete Yorn i Billy Bragg - to tylko niektórzy artyści, którzy zarejestrowali własne wersje piosenek z repertuaru Bruce'a Springsteena, na płytę w hołdzie "Bossowi". Nosi ona tytuł "Light Of Day: A Tribute to Bruce Springsteen".

 • Rockowa opera o królu Arturze

  Po "Nostradamusie" i "Leonardo" doczekamy się kolejnej opery, tym razem o bardziej progresywno-rockowym obliczu. Dzieło nosi tytuł "Once And Future King", a za jego powstanie odpowiada Gary Hughes, znany z zespołu Ten. Wydawcą płyty będzie włoska wytwórnia Frontiers.

 • "Rock'n'rollowe opowieści" Michaela Schenkera

  "Tales Of Rock'n'Roll" to tytuł specjalnego boxu szykowanego na 25-lecie Michael Schenker Group (MSG). Na płycie będzie można usłyszeć wokalistów, którzy śpiewali w zespole byłego gitarzysty Scorpions. Wydawnictwo ukaże się pod koniec kwietnia 2006 roku, a na początku maja rozpocznie się miesięczna trasa po Europie.

 • Kolejny serial Spielberga w Polsce

  Poznaj historię Stanów Zjednoczonych widzianą oczami osadników i Indian. Umożliwi to serial "Na Zachód" wyprodukowany przez jednego z najlepszych współczesnych reżyserów, Stevena Spielberga.

 • Gov't Mule z wielkimi gwiazdami

  Gdy w sierpniu zeszłego roku zmarł Allen Woody, basista formacji Gov't Mule, wydawało się, że to już jej definitywny koniec. Tymczasem z pomocą przyjaciół z zespołów Allman Brothers Band, którego Woody był kiedyś członkiem, i Black Crowes, zorganizowano specjalny koncert, podczas którego narodził się pomysł nagrania z nowego albumu z udziałem wielu znanych gości.

 • Spielberg o gorączce złota

  13 kwietnia TVN Siedem rozpoczęła emisję serial u o kolonizacji Zachodu. Główni bohaterowie to zarówno biali kolonizatorzy, jak i rdzenni mieszkańcy Ameryki.