• Informacje na temat:

  gary jones

Artykuły na temat: gary jones
 • Odmieniona Sasha Strunin wraca do show-biznesu!

  ...10 listopada Sasha Strunin zaprezentuje materiał ze swojej nowej płyty. Drugi solowy krążek powstał we współpracy z Garym Guthmanem, słynnym amerykańskim muzykiem i producentem.

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza Śliwińskiego. Najwięcej nominacji - dziewięć - otrzymały "Birdman" i "Grand Budapest Hotel".

 • Cameo Superstars

  ...o gwiazdach znacznie większego kalibru niż Tom. Brad Pitt, Bruce Willis, George Clooney, Julia Roberts, Gary Oldman, Hugh Laurie, Charlton Heston (!), Robin Williams, Jean Claude Van Damme, Isabella Rossellini(...) "The Tyrant" w rolę afrykańskiego dyktatora wcielił się James Earl Jones. Może nie wszystkim od razu zapala się lampka, kiedy słyszą to nazwisko. Ale zamknijcie oczy i wsłuchajcie się w głęboki głos...

 • Gary Oldman w reklamówce

  Gary Oldman ("Leon zawodowiec", "Piąty element", "Hannibal") pojawi się w reklamówce telefonu komórkowego. Jak podały brytyjskie media - aktor został "nową twarzą" znanej angielskiej sieci telefonicznej One 2 One . 23 kwietnia w Hollywood, aktor zaczyna zdjęcia do reklamówki. Jest to debiut Oldmana, jeśli chodzi o występy w reklamach telewizyjnych.

 • Szpiedzy Colin Firth i Gary Oldman

  Oscarowe gwiazdy zagrały w filmowej adaptacji książki szpiegowskiej Johna le Carre. "Szpieg" zdobył najlepsze recenzje w Wielkiej Brytanii. Polska premiera już 25 listopada.

 • McConaughey adwokatem Lee Jonesa

  Bardzo prawdopodobne jest, że Tommy Lee Jones i Matthew McConaughey spotkają się na planie filmu "The Lincoln Lawyer".

 • Sutherland w "Igrzyskach śmierci"

  Donald Sutherland dołączył do obsady ekranizacji "Igrzysk śmierci" Suzanne Collins, którą wyreżyseruje Gary Ross.

 • Renee Zellweger w roli Janis Joplin

  Renee Zellweger ( "Chicago" , "Do diabła z miłością" ) spełni jedno ze swoich największych aktorskich marzeń i zagra legendarną piosenkarkę Janis Joplin w filmie "Piece of My Heart". Najpierw jednak powtórnie wcieli się w bohaterkę "Dziennika Bridget Jones" . Opowieść o tragicznej gwieździe muzyki powstanie najprawdopodobniej w przyszłym roku.

 • "Igrzyska śmierci": Show, nie reality

  "Igrzyska śmierci" to rozgrywający się w przyszłości dramat o młodych ludziach, których los zmusza do toczenia ze sobą śmiertelnych pojedynków ku uciesze milionów telewizyjnych widzów. W głównej roli nominowana do Oscara Jennifer Lawrence.

 • Gitarowa wojna tylko w Japonii

  W sierpniu informowaliśmy o wspólnych japońskich koncertach czterech wspaniałych muzyków - Steve'a Hacketta, Johna Paula Jonesa, Nuno Bettencourta i Paula Gilberta. Nietrudno było przewidzieć, iż zapisy tych występów zostaną wydane na płycie, jak również to, iż będzie ona dostępna tylko w Kraju Kwitnącej Wiśni. Stało się to 13 października.