• Informacje na temat:

  gary oldman

Artykuły na temat: gary oldman
 • Ożenił się w tajemnicy

  Aktor Gary Oldman ożenił się po raz czwarty. Szczęśliwą wybranką jest 19 lat młodsza piosenkarka jazzowa Alexandra Edenborough.

 • Agnieszka Grochowska u boku Toma Hardy'ego w filmie "System"

  Kariera w Hollywood to marzenie każdego aktora. Już 24 kwietnia na ekrany kin wejdzie amerykańska produkcja "System". Obok takich gwiazd jak Tom Hardy czy Gary Oldman zobaczymy na ekranie Agnieszkę Grochowską. Producentem filmu jest Ridley Scott.

 • Przyjaciele

  Nadchodzi dzień ślubu Moniki i Chandlera. Przyszły pan młody nagle zaczyna mieć wątpliwości, czy dobrze robi. Tymczasem Joey w tym samym czasie ma próbę do filmu, w którym wystąpi u boku znanego aktora, Richarda Crosby'ego (Gary Oldman). Pojawiają się komplikacje i Joey nie może wyrwać się z planu, żeby udzielić ślubu Monice i Chandlerowi. Tymczasem przyjaciele odnajdują kartkę pozostawioną przez...

 • "System": W służbie ZSRR

  Wyprodukowany przez Ridleya Scotta, a wyreżyserowany przez Daniela Espinosę thriller "System" trafi w piątek, 24 kwietnia, do polskich kin. Akcja toczy się na początku lat 50. w ZSRR. W obsadzie są m.in. Tom Hardy, Noomi Rapace, Gary Oldman, Vincent Cassel i Agnieszka Grochowska.

 • Borys Szyc: Dużo się dzieje

  PAP Life: - Ostatnio mówi się o tym, że zagrasz w amerykańskiej produkcji. Możesz o tym opowiedzieć? Borys Szyc: - Film się nazywa "Empire of Crime for Dummies". Gra tam Gary Oldman, gra Milo Ventimiglia i podobno ja też mam zagrać. Zdjęcia zostały przeniesione na czerwiec. Lecimy do Nowego Orleanu i tam będziemy kręcić. Oprócz tego zaczęło mi się nakręcać wiele innych rzeczy. W Stanach jest...

 • Czwarty rozwód Gary'ego Oldmana

  Czwarta żona Gary'ego Oldmana (57 l.), wokalistka i autorka tekstów Alexandra Edenborough (37 l.), złożyła pozew o rozwód. Para była małżeństwem sześć lat.

 • Cameo Superstars

  ...o gwiazdach znacznie większego kalibru niż Tom. Brad Pitt, Bruce Willis, George Clooney, Julia Roberts, Gary Oldman, Hugh Laurie, Charlton Heston (!), Robin Williams, Jean Claude Van Damme, Isabella Rossellini...

 • ENEMEF: Noc Batmana

  ENEMEF: Noc Batmana to maraton, podczas którego będzie można obejrzeć znakomitą trylogię o Mrocznym Rycerzu Christophera Nolana oraz kultową produkcję Tima Burtona. Maraton odbędzie się w piątek, 26 września, w wybranych kinach sieci Multikino.

 • "System" z Agnieszką Grochowską zakazany w Rosji

  Kilka dni przed premierą rosyjskie ministerstwo kultury oraz dystrybutor postanowili zakazać wyświetlania amerykańskiego thrillera "System", którego akcja dzieje się w stalinowskiej Rosji - poinformowano w środę.

 • "System" zakazany także na Białorusi

  Amerykański thriller "System" o czasach ZSRR, którego wyświetlania zakazano w Rosji, nie zostanie pokazany również na Białorusi - poinformowały w czwartek, 16 kwietnia tamtejsze media.

Dyskusje na temat: gary oldman