• Informacje na temat:

  gary oldman zdjęcia

Artykuły na temat: gary oldman zdjęcia
 • Borys Szyc: Dużo się dzieje

  PAP Life: - Ostatnio mówi się o tym, że zagrasz w amerykańskiej produkcji. Możesz o tym opowiedzieć? Borys Szyc: - Film się nazywa "Empire of Crime for Dummies". Gra tam Gary Oldman, gra Milo Ventimiglia i podobno ja też mam zagrać. Zdjęcia zostały przeniesione na czerwiec. Lecimy do Nowego Orleanu i tam będziemy kręcić. Oprócz tego zaczęło mi się nakręcać wiele innych rzeczy. W Stanach jest...

 • Agnieszka Grochowska u boku Toma Hardy'ego w filmie "System"

  Kariera w Hollywood to marzenie każdego aktora. Już 24 kwietnia na ekrany kin wejdzie amerykańska produkcja "System". Obok takich gwiazd jak Tom Hardy czy Gary Oldman zobaczymy na ekranie Agnieszkę Grochowską. Producentem filmu jest Ridley Scott.

 • "System": W służbie ZSRR

  Wyprodukowany przez Ridleya Scotta, a wyreżyserowany przez Daniela Espinosę thriller "System" trafi w piątek, 24 kwietnia, do polskich kin. Akcja toczy się na początku lat 50. w ZSRR. W obsadzie są m.in. Tom Hardy, Noomi Rapace, Gary Oldman, Vincent Cassel i Agnieszka Grochowska.

 • Christian Bale: Otoczony przez siedem kamer

  Potrafi zagrać wszystko, ma Oscara i wciąż szuka wyzwań. Jednym z nich był film "Exodus: Bogowie i królowie".

 • Alan Rickman na Camerimage

  Brytyjski aktor Alan Rickman, który gości na festiwalu Camerimage w Bydgoszczy, opowiada o swoim filmie "A Little Chaos", przyjaźni z Polakami i fascynacji polską kuchnią. Artysta jest kolejnym laureatem nagrody im. Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Despotyczny Gary Oldman

  Gary Oldman pojawi się u boku Denzela Washingtona w postapokaliptycznym dramacie "Book of Eli".

 • Gary Oldman w reklamówce

  Gary Oldman ("Leon zawodowiec", "Piąty element", "Hannibal") pojawi się w reklamówce telefonu komórkowego. Jak podały brytyjskie media - aktor został "nową twarzą" znanej angielskiej sieci telefonicznej One 2 One . 23 kwietnia w Hollywood, aktor zaczyna zdjęcia do reklamówki. Jest to debiut Oldmana, jeśli chodzi o występy w reklamach telewizyjnych.

 • Hiszpański Gary Oldman

  Hiszpańskie studio Filmax Entertainment zamierza podbić rynek kina anglojęzycznego. Obecnie w wytwórni trwają prace nad dreszczowcem "The Backwoods" ("El bosque de las sombras"), którego gwiazdą jest Gary Oldman ( "Harry Potter i więzień Azkabanu" , "Batman - Początek" ).

 • Zabójczy Gary Oldman

  Gary Oldman ( "Piąty element" , "Hannibal" , "Harry Potter i więzień Azkabanu" ) gra jedną z głównych ról w filmie "Dead Fish". Obraz jest czarną komedią, a angielski aktor wciela się w postać płatnego mordercy. Zdjęcia do projektu rozpoczęły się kilka dni temu.

 • Gary Oldman i Nick Nolte u Greenaway'a

  Gary Oldman i Nick Nolte wystąpią w najnowszym filmie słynnego brytyjskiego reżysera Petera Greenaway'a ("Wyliczanka", "Kontrakt rysownika", "Brzuch architekta", "Kucharz, złodziej, jego żona i jej kochanek", "8 i 1/2 kobiety" ). W dramacie "The Tulce Luper Suitcase" najprawdopodobniej zagra również Lena Olin.