• Informacje na temat:

  gary sinise aktor

Artykuły na temat: gary sinise aktor
 • Rozlicza się z przeszłością

  Wszystko ma swój kres, a wkrótce przekona się o tym Mac Taylor (Gary Sinise) z "CSI: Kryminalnych zagadek Nowego Jorku". Jakie wydarzenie wywoła emocjonalną burzę detektywa?

 • Gary Sinise chwali armię

  Gary Sinise ( "Apollo 13 " , "Misja na Marsa" , "Impostor - Test na człowieczeństwo" ) chce zrealizować film dokumentalny opowiadający o wysiłkach amerykańskich żołnierzy służących w Iraku. Zbierając materiały, aktor i reżyser odwiedził ten azjatycki kraj już dwukrotnie, obserwując, w jak trudnych warunkach jego rodacy muszą tam przetrwać.

 • Wielkie egzekucje

  Maj to miesiąc, w którym w USA trwa walka o jesienny czas antenowy. Twórcy nerwowo czekają na wyroki stacji telewizyjnych, a aktorzy już rozglądają się za kolejnymi scenariuszami. W tym roku aż 38 tytułów poszło pod nóż. Oto krótkie podsumowanie serialowej czystki.

 • Hollywood wspomina Big Mike'a

  Aktorowi Michaelowi Clarke Duncanowi, zmarłemu w poniedziałek 3 września, dwa miesiące po ataku serca, jako pierwsi hołd złożyli Tom Hanks i Gary Sinise, koledzy z filmu "Zielona mila". Wielkiego olbrzyma o gołębim sercu wspominają również Bruce Willis oraz reżyserzy Frank Darabont i Michael Bay.

 • Alfabet "CSI: Miami"

  A jak Adam Rodriguez W 8. serii pojawił się w zaledwie jedenastu odcinkach! Okazało się, że aktor nie zgodził się na oferowane mu wynagrodzenie. - Nie byłem zachwycony tym, co się stało. Uważałem(...) - wyjaśniał Adam. B jak bezrobocie Koniec serialu zaskoczył aktorów, którzy planowali skupić się na grze w kolejnej serii. Jonathan Togo mówił w lutym, że w ekipie panowały umiarkowanie optymistyczne...

 • Gary Sinise dołączył do Hopkinsa i Kidman

  Jak już informowaliśmy, Nicole Kidman i Anthony Hopkins wystąpią w filmie "The Human Stain", adaptacji powieści amerykańskiego pisarza Philipa Rotha. Ostatnio producenci obrazu poinformowali, iż do słynnych aktorów dołączył Gary Sinise ( "Forrest Gump " , "Apollo 13 " , "Misja na Marsa" ).

 • Zbyt "żydowskie" nazwisko

  Bohater Williama Petersona z "CSI" miał się pierwotnie nazywać Gil Scheinbaum, po prawdziwym policjancie z Las Vegas. Jednak twórca serialu Anthony E. Zulker stwierdził, że to z "żydowskie" nazwisko. W końcu stanęło na Grissomie od astronauty Gusa Grissoma, którego aktor jest wielkim fanem. Jakie tajemnice skrywają jeszcze główni bohaterowie serialu "CSI"?

 • Zbyt "żydowskie" nazwisko

  Bohater Williama Petersona z "CSI" miał się pierwotnie nazywać Gil Scheinbaum, po prawdziwym policjancie z Las Vegas. Jednak twórca serial u Anthony E. Zulker stwierdził, że to z "żydowskie" nazwisko. W końcu stanęło na Grissomie od astronauty Gusa Grissoma, którego aktor jest wielkim fanem. Jakie tajemnice skrywają jeszcze główni bohaterowie serialu "CSI"?

 • Sir Anthony Hopkins ( "Milczenie owiec" , "Czerwony smok" ) otrzymał swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Fame w środę, 24 września. Podczas uroczystości odsłonięcia gwiazdy zdobywca Oscara pozdrawiał swoich wielbicieli, tłumnie zgromadzonych przed legendarnym kinem Kodak Theater. Aktorowi towarzyszyła żona Stella oraz koledzy po fachu, występujący z Walijczykiem na ekranie.

 • Wspominają Dennisa Farinę

  Przyjaciele i koledzy po fachu wspominają zmarłego we wtorek, 22 lipca, Dennisa Farinę, najbardziej znanego z roli porucznika Torello w serialu "Crime Story".

Zdjęcia na temat: gary sinise aktor
Wideo na temat: gary sinise aktor
 • Gangster

  "Gangster" jest adaptacją opartej na faktach powieści "The Wettest County in the World" Matta Bonduranta. Akcja książki rozgrywa się w czasach finansowego kryzysu i prohibicji na południu Stanów Zjednoczonych. Bohaterowie dzieła to dziadek autora i jego dwaj bracia, którzy zasłynęli jako szefowie gangu zajmującego się nielegalnym handlem alkoholem. "Musimy kontrolować strach, rozumiesz? Bez niego jesteśmy już trupami". Uznany australijski reżyser John Hillcoat ("Propozycja", "Droga")...

 • Księga ocalenia

  Film producentów trylogii "Matrix". Budżet filmu wyniósł 85 milionów dolarów. Świetny Denzel Washington ("American Gangster", "Deja Vu") i genialny Gary Oldman ("Mroczny rycerz"', "Piąty element") jako śmiertelni wrogowie w walce o ocalenie ludzkości! Rok 2044. Postapokaliptyczny krajobraz zniszczonej Ameryki przemierza Eli (Denzel Washington) - samotnik i wolny strzelec. Mężczyzna jest w posiadaniu tajemniczej księgi, w której znajduje się "klucz" i wiedza niezbędna do ocalenia ludzkości....

 • Dziewczyna w czerwonej pelerynie

  "Czerwony Kapturek" to jedna z najpopularniejszych baśni na świecie. Po raz pierwszy opisana przez Charlesa Perraulta pod koniec XVII wieku dziś znana jest praktycznie przez każdego. Galapagos Films przedstawia jej nową, mroczną adaptację w reżyserii Catherine Hardwicke, autorki filmowego przeboju "Zmierzch". Tylko na Blu-ray i DVD już od 21 października Od dziesiątków lat mieszkańcy położonej na skraju lasu wioski Daggerhorn żyją w strachu przed wilkołakiem, którego apetyt zaspokajają...

Dyskusje na temat: gary sinise aktor
 • Re: Wielkie egzekucje

  Gary Sinise jako aktor jest świetny ale chyba niezbyt inteligentny jęśli gra w serialu który gloryfikuje największe głupoty które USA narzuca światu, hamburgery, coca colę, obronę krajów ktore o to nie prosiły