• Informacje na temat:

  gary sinise reżyser

Artykuły na temat: gary sinise reżyser
 • Gary Sinise chwali armię

  Gary Sinise ( "Apollo 13 " , "Misja na Marsa" , "Impostor - Test na człowieczeństwo" ) chce zrealizować film dokumentalny opowiadający o wysiłkach amerykańskich żołnierzy służących w Iraku. Zbierając materiały, aktor i reżyser odwiedził ten azjatycki kraj już dwukrotnie, obserwując, w jak trudnych warunkach jego rodacy muszą tam przetrwać.

 • Gary Sinise dołączył do Hopkinsa i Kidman

  Jak już informowaliśmy, Nicole Kidman i Anthony Hopkins wystąpią w filmie "The Human Stain", adaptacji powieści amerykańskiego pisarza Philipa Rotha. Ostatnio producenci obrazu poinformowali, iż do słynnych aktorów dołączył Gary Sinise ( "Forrest Gump " , "Apollo 13 " , "Misja na Marsa" ).

 • Juliette Binoche: Nowa Szeherezada

  Zdobywczyni Oscara Juliette Binoche ( "Angielski pacjent" , "Męźczyzna moich marzeń" ) zagra główną rolę w filmie "Scheherazade". Będzie to sensacyjna opowieść o niewiernej żonie gangstera, która zostaje porwana przez bandytów na usługach małżonka. Obok francuskiej aktorki, na planie pojawią się Laurence Fishburne ( "Matrix Reaktywacja" ), Gary Sinise ( "Impostor - Test na człowieczeństwo

 • Hollywood wspomina Big Mike'a

  Aktorowi Michaelowi Clarke Duncanowi, zmarłemu w poniedziałek 3 września, dwa miesiące po ataku serca, jako pierwsi hołd złożyli Tom Hanks i Gary Sinise, koledzy z filmu "Zielona mila". Wielkiego olbrzyma o gołębim sercu wspominają również Bruce Willis oraz reżyserzy Frank Darabont i Michael Bay.

 • Gwiazdy w filmie "The Human Stain"

  Coraz więcej gwiazd na planie filmu "The Human Stain" gromadzi Robert Benton, reżyser słynnej "Sprawy Kramerów". Ostatnio poinformowano, iż obok Anthony'ego Hopkinsa, Nicole Kidman i Gary'ego Sinise'a, w filmie wystąpi Ed Harris ( "Twierdza" , "Truman Show" , "Pollock" , "Piękny umysł" ).

 • Gwiazdorska obsada "The Forgotten"

  Gary Sinise ( "Forrest Gump" , "Misja na Marsa" ), Alfre Woodard ( "K-PAX" , "Jądro Ziemi" ), Linus Roache ("Ksiądz", "Miłość i śmierć w Wenecji" ) i Anthony Edwards ( "Gra w serca" , serial "Ostry dyżur") znajdą się w obsadzie dreszczowca "The Forgotten" . Film opowie o kobiecie, która za wszelką cenę chce udowodnić istnienie swojego dziecka. Zdjęcia rozpoczynają się 25 października

 • Shirley Maclaine, amerykańska aktorka pamiętana z nagrodzonej Oscarem roli Aurory w "Czułych słówkach", starsza siostra Warrena Beatty, znalazła się w poważnych tarapatach finansowych. Bank, od którego pożyczyła pieniądze, pozwał ją do sądu. 66-letnia Maclaine wzięła 400 tysięcy dolarów kredytu w 1997 roku, aby nakręcić film "Bruno".

 • DVD: Nagrody dla "Władcy Pierścieni"

  Przebój "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" zdobył aż pięć wyróżnień DVD Premiere Awards. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 14 stycznia w "Wiltern Theater" w Los Angeles. Wyróżnienia przypadły w udziale także wydaniom DVD filmów "Dzwonnik z Notre Dame II" , "Piękna i bestia" oraz "A Gentleman's Game".

 • Wspominają Dennisa Farinę

  Przyjaciele i koledzy po fachu wspominają zmarłego we wtorek, 22 lipca, Dennisa Farinę, najbardziej znanego z roli porucznika Torello w serialu "Crime Story".