• Informacje na temat:

  gaspard ulliel zdjęcia

Artykuły na temat: gaspard ulliel zdjęcia
 • Gaspard Ulliel, młody francuski aktor znany z filmu "Bardzo długie zaręczyny" , jest kandydatem do objęcia głównej roli w adaptacji kolejnego bestselleru Thomasa Harrisa o słynnym psychiatrze doktorze Hannibalu Lecterze. Obraz wyreżyseruje Peter Webber, twórca "Dziewczyny z perłą" .

 • J. P. Jeunet: "Nie szukam pięknych aktorów"

  Już za tydzień, 11 lutego, na ekrany polskich kin wchodzi kolejny film znakomitego francuskiego reżysera Jeana Pierre Jeuneta ("Amelia", "Obcy - Przebudzenie", "Delikatesy"), którego z tej okazji gościliśmy w Polsce. "Bardzo długie zaręczyny" to opowieść o miłości na tle wydarzeń I wojny światowej. Jean Pierre Jeunet liczy na to, że - podobnie jak jego poprzedni film "Amelia" - również "Bardzo długie zaręczyny" spodobają się widzom i odniosą sukces.

 • "Saint Laurent" od Luca Bessona

  EuropaCorp, spółka Luca Bessona, dołączyła do Mandarin Cinema, w produkcji filmu "Saint Laurent" w reżyserii Bertranda Bonello. Wspólne oświadczenie producentów zaprezentowano we czwartek - podaje "Le Parisien".

Wideo na temat: gaspard ulliel zdjęcia
 • Saint Laurent

  Wystawna biografia legendarnego projektanta mody Yves Saint Laurenta. W roli tytułowej wystąpił Gaspard Ulliel, znany zarówno z ról romantycznych kochanków ("Bardzo długie zaręczyny"), jak i psychopatycznych morderców ("Hannibal. Po drugiej stronie maski"). Aktorowi partnerują - znany z "Marzycieli" Louis Garrel jako Jacques de Bascher, natchnienie i współpracownik wielkiego projektanta oraz Léa Seydoux, gwiazda allenowskiego "O północy w Paryżu" i nagrodzonego w ubiegłym roku Złotą Palmą w...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.