• Informacje na temat:

  gavin rossdale aktor

Artykuły na temat: gavin rossdale aktor
 • Gavin Rossdale na wielkim ekranie

  Gavin Rossdale, wokalista i gitarzysta formacji Bush, po napisaniu muzyki do filmu "XXX" spróbuje wreszcie swych sił jako aktor. Życiowy partner Gwen Stefani z No Doubt pojawi się w filmie "Red Light Runners". Jego partnerami będą dwaj słynni aktorzy: Dennis Hopper i Harvey Keitel.

 • Peter Stormare zagra Szatana

  Peter Stormare ( "Fargo" , "Armageddon" , "Szyfry wojny" , "Bad Boys 2" ) wcieli się w postać Lucyfera, Władcy Ciemności, w filmie "Constantine" . Szwedzki aktor pojawi się na planie tego obrazu u boku Keanu Reevesa ( "Matrix Rewolucje" ) i Rachel Weisz ( "Mumia powraca" ). Zdjęcia do projektu, opartego na komiksie "Hellblazer", trwają obecnie w Los Angeles.

 • Osbourne'owie dla ofiar tsunami

  Plejada największych gwiazd weźmie udział w nagraniu charytatywnej piosenki dla ofiar trzęsienia ziemi i tsunami w południowej Azji. Z inicjatywą wystąpiła Sharon Osbourne, a nagrania nowej wersji "Tears In Heaven" Erica Claptona rozpoczęły się już w czwartek, 20 stycznia.

 • Holly Hunter w erotycznej historii o duchach

  Amerykańska aktorka Holly Hunter ( "Fortepian" ) dołączyła do obsady "Frost Flowers". Film opowiadał będzie o zderzeniu świata duchów z ludzkim, a opowieść będzie zawierała wątek erotyczny.

 • Najbardziej stylowe imiona dzieci

  Sprawdź które imiona są teraz trendy!

Wideo na temat: gavin rossdale aktor
 • X-Men Geneza: Wolverine

  Pierwszy z nowej serii widowiskowych filmów akcji, ukazujący korzenie najsłynniejszego z X-Menów - tajemniczego Wolverine'a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia. W roli głównej: Hugh Jackman ("Prestiż"). Reżyseria: Gavin Hood, twórca "Transferu" i wyróżnionego Oscarem filmu "Tsotsi".

 • Sztuka dorastania

  Bystremu, młodemu samotnikowi George'owi udało się dotrwać do klasy maturalnej, choć ani razu nie odrobił zadania domowego. Sally jest szkolną pięknością, ukrywającą smutek pod maską popularności. Pomiędzy bratnimi duszami, mającymi trudne relacje z rodzicami rozkwita przedziwny związek. Wkrótce przekonują się, że życie i miłość potrafią zniweczyć marzenia, a sterty zadań domowych mogą wykończyć w przeddzień ukończenia szkoły. Przenikliwy dramat, który przy pomocy utalentowanej obsady, tchnął...

 • Gra Endera

  Ekranizacja kultowej książki sci-fi cieszącej się ogromną popularnością również w Polsce. Jest rok 2070. Minęło 40 lat od nieudanej inwazji obcych. Cały świat żyje w oczekiwaniu na powrót najeźdźców. Ziemskie centrum obrony realizuje tajny plan polegający na rekrutowaniu najinteligentniejszych jednostek jeszcze na etapie dzieciństwa i poddawaniu ich szkoleniu w walce z obcymi. Najlepszym spośród kadetów jest Andrew Wiggin zwany Enderem, który po wstępnym szkoleniu zostaje wysłany do...