• Informacje na temat:

  gavin rossdale muzyk

Artykuły na temat: gavin rossdale muzyk
 • Dzieci zbliżyły ją do męża

  Piosenkarka pop Gwen Stefani stwierdziła ostatnio, że odkąd ona i jej mąż muzyk Gavin Rossdale zostali rodzicami, są sobie dużo bliżsi.

 • Gavin Rossdale na wielkim ekranie

  Gavin Rossdale, wokalista i gitarzysta formacji Bush, po napisaniu muzyki do filmu "XXX" spróbuje wreszcie swych sił jako aktor. Życiowy partner Gwen Stefani z No Doubt pojawi się w filmie "Red Light Runners". Jego partnerami będą dwaj słynni aktorzy: Dennis Hopper i Harvey Keitel.

 • Gwen Stefani urodziła synka

  Gwiazda muzyki pop dochodzi do siebie po cesarskim cięciu. Gwen oraz ojciec dziecka - muzyk Gavin Rossdale - są szczęśliwi, że urodził się brat Kingstona Jamesa McGregora, który ma obecnie dwa lata - donosi portal Purepeople.com. Można by spekulować nad "jamajskimi" imionami synków Gwen. Kingston - stolica Jamajki - patronuje starszemu synkowi gwiazdy, ale Nesta - to drugie imię Boba...

 • Institute: Projekt lidera Bush

  Jesienią na rockowej scenie zadebiutuje zespół Institute. Jednak tworzący go muzycy debiutantami bynajmniej nie są - wystarczy wspomnieć, że jego główną postacią jest Gavin Rossdale, niegdyś wokalista grupy Bush. W składzie znaleźli się także muzycy znani z Helmet, Chamberlain czy Iceburn.

 • "Dzisiaj muzyka jest bardziej prawdziwa"

  Oto jedyny grunge'owy zespół z Wielkiej Brytanii, który odniósł sukces. I to jaki! W drugiej połowie lat 90. w USA, czyli w kolebce grunge'u, Bush sprzedawał nakłady porównywalne z nakładami Soundgarden czy Pearl Jam. I chociaż nigdy nie pozbył się etykietki nirvanowego epigona, zawsze potrafił przekonać do siebie przede wszystkim jednym: świetnymi piosenkami.

 • Zespół Bush powraca z nowym albumem

  Muzycy angielskiego zespołu Bush zapowiadają reaktywację. Jeszcze w październiku tego roku ma się ukazać ich nowy album "Everything Always Now", a promującą go trasę koncertową zaplanowano na 2011 rok.

 • Instytut Gavina Rossdale'a

  Lider rockowej formacji Bush, Gavin Rossdale ma nowy zespół - Institute. Na swojej stronie internetowej poinformował, że nagrał już 14 nowych utworów na pierwszą płytę.

 • Lou Reed protestuje

  Lou Reed, słynny amerykański muzyk, przyłączył się do protestów wobec nowego austriackiego rządu i odwołał swój koncert w Wiedniu.

 • Nie chcą znać płci dziecka

  Amerykańska wokalistka Gwen Stefani i jej mąż Gavin Rossdale chcą, by płeć dziecka, którego się spodziewają, pozostała tajemnicą nawet dla nich samych.

 • Schodki do łóżka dla psa

  Rockowe małżeństwo Gwen Stefani (No Doubt) i Gavin Rossdale (Bush) tak przepadają za swoim psem Winstonem, że zbudowali mu specjalne schodki prowadzące do ich łóżka. Dzięki nim czworonożny ulubieniec nie będzie musiał wskakiwać, by znaleźć się u nóg państwa.

Wideo na temat: gavin rossdale muzyk
 • X-Men Geneza: Wolverine

  Pierwszy z nowej serii widowiskowych filmów akcji, ukazujący korzenie najsłynniejszego z X-Menów - tajemniczego Wolverine'a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia. W roli głównej: Hugh Jackman ("Prestiż"). Reżyseria: Gavin Hood, twórca "Transferu" i wyróżnionego Oscarem filmu "Tsotsi".

 • Sztuka dorastania

  Bystremu, młodemu samotnikowi George'owi udało się dotrwać do klasy maturalnej, choć ani razu nie odrobił zadania domowego. Sally jest szkolną pięknością, ukrywającą smutek pod maską popularności. Pomiędzy bratnimi duszami, mającymi trudne relacje z rodzicami rozkwita przedziwny związek. Wkrótce przekonują się, że życie i miłość potrafią zniweczyć marzenia, a sterty zadań domowych mogą wykończyć w przeddzień ukończenia szkoły. Przenikliwy dramat, który przy pomocy utalentowanej obsady, tchnął...

 • Gra Endera

  Ekranizacja kultowej książki sci-fi cieszącej się ogromną popularnością również w Polsce. Jest rok 2070. Minęło 40 lat od nieudanej inwazji obcych. Cały świat żyje w oczekiwaniu na powrót najeźdźców. Ziemskie centrum obrony realizuje tajny plan polegający na rekrutowaniu najinteligentniejszych jednostek jeszcze na etapie dzieciństwa i poddawaniu ich szkoleniu w walce z obcymi. Najlepszym spośród kadetów jest Andrew Wiggin zwany Enderem, który po wstępnym szkoleniu zostaje wysłany do...