• Informacje na temat:

  gawęda sylwester

Artykuły na temat: gawęda sylwester
 • Blue Cafe: 15-lecie w sylwestra

  "Będzie mega show" - zapowiadają liderzy Blue Cafe swój występ podczas polsatowskiej Sylwestrowej Mocy Przebojów w Gdyni. Grupa świętować będzie 15-lecie.

 • Blue Cafe: Wokalistka z telewizji

  Następczyni Tatiany Okupnik w grupie Blue Cafe zostanie wyłoniona spośród uczestniczek telewizyjnego programu "Szansa na sukces". Jej nazwisko poznamy w Nowy Rok, 1 stycznia 2006 roku.

Zdjęcia na temat: gawęda sylwester
Wideo na temat: gawęda sylwester
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Nauka spadania

  Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu – nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do Walentynek.

 • Supermarket

  W sylwestra niczym niewyróżniające się małżeństwo Wareckich wracając samochodem do domu zatrzymuje się w przypadkowym sklepie. Mąż idzie kupić szampana. Żona zostaje w samochodzie i czeka. Mijają godziny, a on nie wraca. Nikt nie może go znaleźć. Splot pozornie błahych wydarzeń zamienia losy bohaterów w koszmar. Bez wyraźnej przyczyny i powodu, bohaterowie znajdują się w sytuacji bez wyjścia.