• Informacje na temat:

  gawliński taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: gawliński taniec z gwiazdami
 • X-Factor: Oni walczą o fotel jurora

  ...firmie Freemantle (realizowała kiedyś "Idola"), a reżyserią zajmie się Wojciech Iwański z "Tańca z Gwiazdami". - To sprawdzona ekipa, bardzo dobra. Na pewno z sukcesem zrealizuje "X-Factora" - uważa(...). Nasi celebryci doskonale zdają sobie z tego sprawę... O fotel jurora zabiegają: Tomek Lubert, Robert Gawliński, Robert Janson, Robert Kozyra. Dla tego ostatniego jurorowanie byłoby szansą na powrót do...

 • Piróg ostro u Urbańskiej

  ...leżąca na martwym wilku w iście erotycznej pozie z twarzą mówiącą, że jest bliska szczytowania jest MEGA SŁABE!!!" - skomentował. Twierdzi, że prowadząca "Taniec z gwiazdami" Natasza ma wszelkie(...)" - pisał ~Lec. Do dyskusji włączyli się też celebryci. Robert Gawliński, lider Wilków, swoją opinię wyraził na Facebooku, komentując, że to "kolejny przykład na brak rozumu, serca i wyobraźni".

 • Michał Szpak debiutuje

  Po zakończeniu występów w "Tańcu z gwiazdami" Michał Szpak, finalista programu "X Factor", zajął się promowaniem swojej muzyki. Na 13 grudnia wyznaczono datę premiery debiutanckiego mini albumu "XI".

 • Kto jurorem "X-Factor" TVN-u?

  Program "X-Factor" będzie hitem wiosennej ramówki TVN-u. Gwiazdy od miesięcy zabiegają, by zasiąść w jury! Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji, ma jednak swoje typy - Maję Sablewską i Kubę Wojewódzkiego!

 • Najlepsze cytaty 2008

  Sprawdź najciekawsze, najśmieszniejsze, najcelniejsze i najbardziej bezsensowne wypowiedzi muzyków z tego roku specjalnie dla INTERIA.PL!

 • Sylwester i Nowy Rok przed telewizorem

  W ostatnią noc 2010 roku muzyczny bój o widza tradycyjnie stoczą Dwójka i Polsat - obie stacje na swoich antenach będą transmitować duże imprezy plenerowe. Pozostałe kanały w Sylwestra stawiają głównie na filmy, których nie zabraknie także w Nowy Rok.