• Informacje na temat:

  gawron

Artykuły na temat: gawron
 • "Barwy szczęścia": Gawron wpadnie w szpony nałogu!

  Gawron (Sebastian Stankiewicz) zażąda od Patryka (Konrad Skolimowski), by załatwił mu... kokainę, bo bez niej nie jest w stanie pracować na planie show produkowanego przez Mariolę (Agnieszka Mrozińska). - Muszę wciągnąć przed każdym wejściem na wizję - powie.

 • "Prawo Agaty": Niespodziewany zwrot w finale

  Absolutnie nic nie wskazywało na szczęśliwy finał szóstego sezonu "Prawa Agaty", a jednak... w ostatniej scenie Marek (Leszek Lichota) złoży namiętny pocałunek na ustach Agaty (Agnieszka Dygant). A sędzia Dorota Gawron (Daria Wiadawska) zostanie oczyszczona z korupcyjnych zarzutów.

 • "Barwy szczęścia": Gawron zostanie gwiazdą disco polo?

  Sławomirowi rośnie konkurencja! Na szczęście wyłącznie w serialu. Już niebawem Gawron (Sebastian Stankiewicz) poprosi Radka (Filip Kosior), by pozwolił mu wystąpić podczas koncertu charytatywnego, podczas którego zbierane będą fundusze na noclegownię. Okaże się, że Rysiek ma własny zespół... disco polo i znakomicie radzi sobie na scenie!

 • Jan Komasa i Tomasz Kot z medalami Gloria Artis

  Śpiewaczka operetkowa Grażyna Brodzińska, wokalistka Agnieszka Chylińska, językoznawca Jan Miodek, reżyser Jan Komasa i aktor Tomasz Kot są wśród artystów i uczonych uhonorowanych przez minister kultury Małgorzatę Omilanowską medalami "Zasłużony Kulturze - Gloria Artis".

 • „Barwy szczęścia”: Gawron nie nadaje się na gwiazdę?

  Żabcia (Hanna Klepacka) oświadczy Gawronowi (Sebastian Stankiewicz), że nie chce dłużej być jego menadżerką, ale zna kogoś, kto może zrobić z niego wielką gwiazdę disco polo. Wkrótce potem Rysiek spotka się z Bolkiem Strumińskim ( w tej roli Bogusław Karczmarczyk, czyli niezapomniany pacjent Nowak z „Daleko od noszy”).

 • "Prawo Agaty": Bohaterowie pożegnają się z Gdańskiem

  Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Leszek Lichota i Tomasz Karolak - odtwórcy głównych ról serialu TVN "Prawo Agaty" - pojawią się w przyszłym tygodniu na planie filmowym w Gdańsku. To już ich druga wizyta w mieście nad Motławą.

 • "Barwy szczęścia": Wróci po... Gawrona!

  Okaże się, że Pyrka postanowił ściągnąć za ocean... Gawrona. - Ricardo jest bardzo znany w Chicago - powie Żabci i doda, że piosenki Ryśka biją w klubach dla Polonii rekordy popularności. - Trzeba kuć żelazo, póki gorące. Ludzie chcą twoich koncertów i trzeba im to załatwić - stwierdzi Hubert i zaproponuje Gawronowi tournée po Stanach. Rysiek nieoczekiwanie odmówi wyjazdu z Borek. Żabcia...

 • "Prawo Agaty": Nareszcie razem

  W siódmym, ostatnim sezonie "Prawa Agaty" najważniejsza będzie rodzina. To głównie wokół niej będą skupiać się radości, nieoczekiwane wydarzenia i problemy bohaterów. Czeka nas mnóstwo emocji!

 • "Barwy szczęścia": Koniec współpracy z Gawronem

  Stwierdzi, że zerwał z show-biznesem, a poza tym nie zamierza już nigdy współpracować z Gawronem (Sebastian Stankiewicz), który miałby poprowadzić program. - To szansa dla nas wszystkich - powie mu Mariola i doda, że jest gotowa dać mu parę dni na przemyślenie jej oferty. Pyrka uzna w końcu, że woli reżyserować telewizyjne show niż jeździć na taksówce. - Naprawdę potrzebuję pracy - powie...

 • "Prawo Agaty": Walka o przetrwanie

  W ostatni wtorek lutego na antenę TVN wrócą najpopularniejsi telewizyjni prawnicy - bohaterowie serialu "Prawo Agaty" - Agata Przybysz (Agnieszka Dygant), Dorota Gawron (Daria Widawska) i Marek Dębski (Leszek Lichota).

Zdjęcia na temat: gawron
 • Kancelaria Dębski, Gawron, Przybysz z „Prawa Agaty”
 • Dorota Gawron (Daria Widawska) z "Prawa Agaty"
Wideo na temat: gawron
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1942.

  poczucie winy. Tymczasem Łukasz jest w Dubaju, gdzie urządza zasadzkę na Szymona. Wiśniewscy próbują naprawić rodzinne stosunki po niesłusznym oskarżeniu Bożeny o zdradę. Gawron jest niezadowolony z menedżerowania Żabci, której udało się sprzedać tylko kilka egzemplarzy jego płyty. Wkrótce wokalista spotyka się z agentem topowych zespołów disco polo. Mężczyzna chce za bezcen kupić przeboje Gawrona.

 • Daria Widawska o nowym sezonie "Prawa Agaty"

  - Wiem, że jest pewien romans, który ma się nie najlepiej - mówi Daria Widawska, czyli serialowa Dorota Gawron. Sprawdźcie, co jeszcze zdradziła aktorka na temat nowego sezonu!

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1758.

  Magda dowiaduje się od Małgorzaty, że Natalia wyjechała na kilka dni. Jest pewna, że dziewczyna wybrała się do kliniki aborcyjnej i zaczyna rozpaczliwe poszukiwania siostry. Jola i Sabina organizują badania profilaktyczne dla kobiet i są zawiedzione frekwencją. Gawron rozrzuca na osiedlu śmieci, by Jewgienij miał więcej pracy. Tymczasem Jaworski ma pretensję do Kasi, że zatrudniła obcokrajowca.

Dyskusje na temat: gawron