• Informacje na temat:

  gawryluki jej dzieci

Artykuły na temat: gawryluki jej dzieci
 • Dorota Gawryluk o macierzyństwie

  ...dziwi, że dała się namówić tygodnikowi "Gwiazdy" na zwierzenia na temat wychowywania córki. Dorota Gawryluk po raz pierwszy została mamą, gdy miała 22 lata. Jej syn Nikon jest więc już dorosły. Jej drugie dziecko, córka Marysia, urodziła się trzy lata temu. Dziennikarka pochwaliła w wywiadzie swojego męża, który pomaga jej w opiece nad córką. "Nie mam opiekunki, bo mam wspaniałego męża...

 • Ewa Gawryluk: Jak było na początku

  14 stycznia zobaczymy ją w 2000. odcinku "Na Wspólnej". Jak wyglądał pierwszy dzień na planie oraz co myśli o serialowej rodzince - opowiada Ewa Gawryluk.

 • Dorota Gawryluk o swoim małżeństwie: "Rozwodzimy się trzy, cztery razy w roku"

  Wstaje o 6.30, przegląda prasę, słucha radia.  Dopiero potem Dorota Gawryluk zajmuje się rodziną: starszym o rok mężem Jerzym oraz dwójką dzieci: 23-letnim Nikonem i 5-letnią Marysią.  Choć jest(...) żywo "Prezydenci i premierzy", w jej domu bywa nerwowo.  Dorota wie, że nie ma łatwego charakteru.  Zdarza się, że jest opiekuńcza i troskliwa, by za chwilę wybuchnąć.  - Jak każda żona mam czasem...

 • Dorota Gawryluk: Prezenterka, matka, żona

  Już dobrze wie, co jest w życiu najważniejsze. Dzieci przewróciły jej świat do góry nogami. Ale właśnie teraz jest najszczęśliwsza.

 • Dorota Gawryluk: "Niewielu jest dziennikarzy, którzy mają takie poglądy, jak ja"

  O tym, że w życiu bywa pod górkę i z górki, wiedziała od dzieciństwa. Zahartowało ją to na zawsze. Potrafiła zbudować silną rodzinę, mimo intensywnej pracy zawodowej.

 • "Grzeszna i bogata" Gawryluk

  Polskim widzom Ewa Gawryluk kojarzy się przede wszystkim z serialami. Warto jednak wiedzieć, że aktorka ma w swoim dorobku także kilkanaście ról filmowych, z których najbardziej znane to "Dziecko szczęścia" i "Operacja koza". W 1992 roku artystka zadebiutowała na deskach Teatru Współczesnego w Warszawie, z którym jest związana do dnia dzisiejszego.

 • "Na Wspólnej": Ewa Gawryluk zdradza, jak być piękną i młodą

  Gra pani w "Na Wspólnej" od początku. To już 13 lat! Jakie to uczucie? - Chciałoby się powiedzieć, że 13 lat minęło jak jeden dzień! Ten upływający czas najlepiej widać po dzieciach. Gdy(...) Ewa młodnieje z każdym rokiem, a jej syn Igor ma już zakola... Jak reaguje pani na takie komplementy? - Jest mi niezmiernie miło! Ciepłych słów nigdy za wiele.  Nie sposób nie zapytać o to, co...

 • Dorota Gawryluk: Jestem feministką!

  Jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek telewizyjnych Polsatu. Ma silną osobowość, jest świetnie zorganizowaną profesjonalistką. Ma swój własny, niepowtarzalny styl. Dorota Gawryluk wraca na antenę po urodzeniu córeczki!

 • "Na Wspólnej": Uratujcie moje dziecko!

  Kulaszewska), żona Woźniaka (Kamil Maćkowiak). I od razu przejdzie do ataku - zapyta, ile pieniędzy żąda Konarska za pozostawienie jej rodziny w spokoju. Niemal ze łzami w oczach doda, że ktoś wybił kamieniem szybę w ich domu. Po tych słowach roztrzęsiona Marta wybiegnie z budynku i od razu skieruje się do baru. Ignorując przy okazji fakt, że jej telefon rozgrzeje się do czerwoności z powodu...

 • Macierzyństwo wymaga poświęceń

  Jej syn jest już pełnoletni, a ona niedawno znów została matką. Dorota Gawryluk opowiada o urokach dojrzałego macierzyństwa i o tym, z czego zrezygnowała dla córeczki.

Zdjęcia na temat: gawryluki jej dzieci