• Informacje na temat:

  gdzie doda na sylwestra

Artykuły na temat: gdzie doda na sylwestra
 • Doda zarobi 90 tysięcy złotych! W jedną noc!

  Wygląda na to, że Doda (31 l.) nieźle się obłowi w Sylwestra!

 • Doda z nową piosenką na sylwestra: Pokażę trochę ciała

  Na Sylwestrowy Rejs Przebojów z Polsatem Doda przygotowała dla swoich fanów wiele niespodzianek. Podczas utrzymanego w marynistycznym stylu show Dodzie na scenie towarzyszyć będzie kilkudziesięciu tancerzy, wykorzystane zostaną też niezwykłe rekwizyty. Największą niespodzianką będzie jednak premiera najnowszego singla wokalistki zapowiadanego od kilku miesięcy.

 • Doda jest wściekła na Ewelinę Lisowską!?

  Jeden z tabloidów twierdzi, że do grona wrogów Eweliny Lisowskiej (23 l.) dołączyła właśnie Doda (30 l.)…

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Doda w trumnie na sylwestra

  Maryla Rodowicz i Doda przygotowują wspólne sylwestrowe show. Ma być bardzo odważnie i ekscentrycznie. Wszystko sfinansuje telewizja publiczna...

 • Sylwesterowy rejs przebojów z Polsatem

  "Sylwestrowa Moc Przebojów" w tym roku wyruszy w rejs dookoła świata. Krzysztof Krawczyk, Big Cyc, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Enej, Jacek Stachursky, Kamil Bednarek i Krzysztof Jary Jaryczewski będą witać nowy rok z telewizją Polsat w Gdyni.

 • Gwiazdy walczą o Sylwestra

  Choć do sylwestrowej nocy zostało jeszcze sporo czasu, stacje już toczą boje o najwięjsze gwiazdy. W czołówce znajdują się Doda , Edyta Górniak i Justyna Steczkowska .

 • Kryzysowy sylwester: Gdzie się bawić?

  Pożegnanie tego roku podczas sylwestrowych zabaw w centrach miast nie zapowiada się tak hucznie, jak poprzednio. Stolica zaprasza na imprezę w rytm przebojów Michaela Jacksona, Kraków kusi klubową Agnieszką Chylińską, a Łódź zachęca duetem Dody i Maryli Rodowicz.

 • Rozwód Dody już jutro

  ...roku konsekwentnie podtrzymuje zamieszanie wokół swojego związku. Oboje od czasu do czasu oświadczają w mediach, że to definitywny koniec, po czym są widywani w miejscach publicznych, gdzie obejmują się i zachowują jakby ich miłość kwitła. Święta Bożego Narodzenia spędzili wspólnie na Jamajce, a sylwestra we Wrocławiu. Nikt nic nie rozumie. I o to im, a przynajmniej Dodzie, chodzi: ilość plotek...

 • Doda pokazała zwiastun

  W sieci pojawił się niespełna minutowy zwiastun teledysku "Bad Girls" Dody.

Wideo na temat: gdzie doda na sylwestra
 • Gdzie jest Gwiazdka?

  Rezolutna dziewczynka wyrusza w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć Gwiazdę Bożego Narodzenia i w ten sposób uwolnić królestwo od klątwy, a także przywrócić do życia zaginioną królewnę. Próbują ją powstrzymać potężni wrogowie. Świąteczna, pełna przygód baśń dla całej rodziny, osadzona w magicznej zimowej scenerii. Dawno, dawno temu jedyna córka władcy niewielkiego królestwa, Złotowłosa, wybrała się do lasu w poszukiwaniu Gwiazdy Bożego Narodzenia i... słuch o niej zaginął. Królowa zmarła z...

 • Gdzie jest Mikołaj?

  Wyobraźcie to sobie: gigantyczny łoś spada z nieba i zostawiając potężną dziurę w dachu, ląduje prosto w Waszym garażu! Zwierzak nie tylko doskonale opanował umiejętność latania, ale też... mówienia! Cóż, wygląda na to, że Pan Łoś odbywał właśnie kurs podniebnego prawa jazdy ze Świętym Mikołajem. Niestety, sanie, do których był zaprzęgnięty, wymknęły im się spod kontroli... Max (Dennis Reinsma) cieszy się z wizyty niezapowiedzianego gościa, mimo że przestał wierzyć w istnienie Mikołaja już...

 • Supermarket

  W sylwestra niczym niewyróżniające się małżeństwo Wareckich wracając samochodem do domu zatrzymuje się w przypadkowym sklepie. Mąż idzie kupić szampana. Żona zostaje w samochodzie i czeka. Mijają godziny, a on nie wraca. Nikt nie może go znaleźć. Splot pozornie błahych wydarzeń zamienia losy bohaterów w koszmar. Bez wyraźnej przyczyny i powodu, bohaterowie znajdują się w sytuacji bez wyjścia.