• Informacje na temat:

  gdzie mieszka jake gyllenhaal

Artykuły na temat: gdzie mieszka jake gyllenhaal
 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • Złote Globy 2015: "Boyhood" triumfuje, "Ida" bez statuetki

  Złotego Globa w kategorii najlepszy film dramatyczny zdobył "Boyhood" Richarda Linklatera. Bez nagrody obeszła się "Ida" Pawła Pawlikowskiego, nominowana w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. W tej kategorii zwyciężył rosyjski film "Lewiatan". Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 stycznia) czasu polskiego, w Los Angeles.

 • Michael Fassbender jako "Frank"

  11 lipca na ekrany polskich kin trafi komedia "Frank" z Michaelem Fassbenderem w roli charyzmatycznego lidera awangardowego zespołu muzycznego.

 • Walka o wolność informacji

  Film "Piąta władza" w reż. Billa Condona, który w polskich kinach oglądać będziemy od 25 października, wywołał nową falę zainteresowania twórcą WikiLeaks Julianem Assangem. Ścigany przez prawo Assange od czerwca 2012 roku przebywa w londyńskiej ambasadzie Ekwadoru, gdzie otrzymał azyl.

 • "Frank": 7 fragmentów filmu

  Polski dystrybutor filmu "Frank" z Michaelem Fassbenderem w roli głównej zaprezentował 7 fragmentów obrazu w reżyserii Lenny'ego Abrahamsona. Produkcja trafi do kin 11 lipca.

 • Kim tak naprawdę jest Frank?

  Michael Fassbender - po wielkich kreacjach w "Głodzie", "Wstydzie" i "Zniewolonym" - po raz pierwszy występuje w komediowej roli, która udowadnia jego niebywały talent i wszechstronność. Tym razem wciela się w postać tytułowego Franka, charyzmatycznego lidera muzycznego zespołu.