• Informacje na temat:

  gdzie mieszka leszek lichota

Artykuły na temat: gdzie mieszka leszek lichota
 • "Prawo Agaty": Mirosław Baka i miłosne przyciąganie

  ...- Jest zapracowany, samotny i zasługuje na miłość - ocenia swojego bohatera, komisarza Majewskiego. Zdradza nam, gdzie spędzi najbliższe tygodnie, dlaczego chciałby mieć wnuczkę oraz czym zaskoczy widzów w najnowszym filmie.

 • "Blondynka" wraca już 1 września!

  ...opowieść o kobiecie gotowej wszystkim spieszyć z pomocą, choć nie wszystko, co dzieje się w Majakach, gdzie mieszka i pracuje, jej odpowiada... Obok bohaterów bardzo dobrze znanych z poprzedniej serii(...) zamieszania i sprawi, że życie mieszkańców miasteczka zmieni się nie do poznania! - Widzowie powinni się przygotować na sporą dawkę damsko-męskich emocji - mówi Tomasz Borkowski, który zastąpił Leszka...

 • Mirosław Baka: Bardzo miły facet

  Jest zapracowany, samotny i zasługuje na miłość - ocenia swojego bohatera, komisarza Majewskiego, Mirosław Baka. Aktor zdradza, gdzie spędzi najbliższe tygodnie, dlaczego chciałby mieć wnuczkę oraz czym zaskoczy widzów w najnowszym filmie.

 • O miłości, śmierci i starości

  "Komedia romantyczna o starych ludziach" - tak o swoim najnowszym filmie "Piąta pora roku" mówi reżyser Jerzy Domaradzki. Główne role w filmie, który wejdzie na ekrany 26 grudnia, zagrali Marian Dziędziel i Ewa Wiśniewska.