• Informacje na temat:

  gdzie mieszka mariusz t

Artykuły na temat: gdzie mieszka mariusz t
 • Koronawirus w Polsce: Mariusz Szczygieł poszedł w Warszawie nad Wisłę i... zamarł

  Mariusz Szczygieł (53 l.) postanowił opuścić domowe pielesze i udał się nad Wisłę. To, co tam zobaczył, wprawiło go w osłupienie. "To jest niebywałe, jak większość nie przestrzega zasad" - zżyma się reporter.

 • Mariusz Bonaszewski: Wchodzę, rozwalam i znikam

  - Słyszałem, że trudno się ze mną pracuje - mówi. A jednak na brak propozycji nie narzeka. Może dlatego, że kiedy pojawia się na ekranie, wiadomo, że to obecność znacząca.

 • Anna Michalska (36 l.) i Mariusz Smaga (39 l.) z "Rolnik szuka żony 2" wydawali się być dobraną parą. Coraz częściej pojawiają się jednak informacje, że uczucie nie przetrwało...

 • Kochankowie, kosmonauci, obywatele

  "Dzień dobry, kocham cię!" i "Obywatel" to dwa polskie filmy, które powalczą o widzów w ten weekend. Będzie im tym trudniej, że do kin wchodzą też: długo oczekiwany "Interstellar", nagrodzone w Cannes "Mapy gwiazd" i dotykający ważnych problemów społecznych "Śmieć".

 • Mariusz Czajka (49 l.), aktor znany m.in. z "Metra" i serialu "Dom nad rozlewiskiem", oświadczył się podobno Annie Golędzinowskiej (28 l.), modelce na co dzień mieszkającej we Włoszech - informuje jeden z tabloidów.

 • Jak mieszka Sidney Polak?

  Sidney Polak, muzyk i kompozytor znany z grupy T.Love, jako pierwszy pokaże swoim fanom i widzom polskiej MTV gdzie, jak i z kim mieszka.

 • Nowy mężczyzna w życiu ślicznej pani weterynarz z Majaków

  W 6. odcinku "Blondynki 2" Sylwia (Julia Pietrucha) podejmie decyzję o definitywnym zakończeniu swojego związku z Marcinem (Michał Lesień). W Majakach, gdzie mieszka i pracuje piękna pani weterynarz, pojawi się tajemniczy Kris (Mariusz Ostrowski), któremu Sylwia wpadnie w oko od pierwszego wejrzenia...

 • Zobacz jak mieszkają gwiazdy

  Sidney Polak (36 lat), muzyk i kompozytor, jako pierwszy pokaże swoim fanom i widzom polskiej MTV gdzie, jak i z kim mieszka, opowie również, w jaki sposób wszedł w posiadanie domu, co w nim lubi, czego nie, co planuje zmienić itp.

 • Izabella Scorupco (46 l.) to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Przed laty wraz z równie przystojnym Mariuszem Czerkawskim tworzyli parę jak z obrazka. Ich córka miała więc po kim dziedziczyć urodę. Dziś Julia ma 19 lat i raczej nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Córka Izy na co dzień mieszka w Kalifornii, gdzie wiedzie szalone życie amerykańskiej...

 • Cielecka gra u Kolskiego

  Magdalena Cielecka gra główną bohaterkę najnowszej produkcji Jana Jakuba Kolskiego. W filmie "Wenecja" występują również Agnieszka Grochowska, Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Grażyna Błęcka-Kolska.